زرند نیوز / محمدی شهردار : سپاه دلسوز شهر است وافتخارم این است که بسیجی ام

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرهنگ زمانی فرمانده سپاه به اتفاق تنی چند از مسئولین رده های ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به دیدار مهندس محمدی شهردار زرند رفت.

دراین دیدار فرماندهی سپاه ضمن تبریک مسئولیت جدید به مهندس محمدی برای ایشان آرزوی موفقیت نمود وافزود:

خداوند را شاکریم که اتخاب شایسته ای صورت گرفته است وخوشبختانه شما از مدیران با درایت و کاردانی هستید که سابقه همکاری مستمری با بسیج و سپاه داشته اید.

ایشان همچنین خاطرنشان ساخت که مشکلات و مطالبات شهرداری زیاد است ومجموعه سپاه وبسیج درابعاد مختلف حاضر به همکاری وحمایت از شهرداری است تا بتواند بر مشکلات فائق آید.

در ادامه مهندس محمدی شهردارزرند با تقدیر از حضور فرماندهی محترم سپاه وهئیت همراه ابراز داشت که افتخارم این است بسیجی ام و از خداوند می خواهم با بسیجیان محشور شوم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور موفق قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه در پروژه های عمرانی کشور و مرکز استان از فرمانده سپاه خواست درخصوص انجام اقدامات مشارکتی وهمکاری بخش خصوصی در انجام پروژه های شهری زمینه تعامل وحضور شرکت های  وابسته به این قرارگاه را در زرند فراهم آورند تا زمینه عمران وآبادانی شهرفراهم آید.

شهردار زرند در پایان سخنان خود بابیان اینکه سپاه دلسوز شهراست از رده مهندسی ولجستیکی سپاه خواست نظرات وپیشنهادات ارزنده خود رادر بحث عمران شهری در اختیار شهرداری قرار دهند.

 4 2

انتهای پیام /

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :