3

زرند نیوز /

حسنی نژاد مدیر اداره اوقاف و امور خیریه : آماده ی همکاری در ایجاد پارک قرآنی شهرداری هستیم.

مهندس محمدی شهردار زرند:پروژه های عمرانی و اقتصادی بقاء متبرکه چهره شهر را زیبا میکند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری  در دیدار نمایندگان بقاء متبرکه و موقوفات شهرستان با شهردار زرند ،وی انجام  پروژه های عمرانی و اقتصادی بقائ متبرکه را باعث زیبای شهر دانست.

در این دیدار ابتدا حسنی نژاد مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند با تبریک به مهندس محمدی شهردارجدید زرند به گزارشی از وضعیت موقوفات محدوده شهری وبرخی مشکلات بقاء متبرکه پرداخت.

وی با تقدیر از ایده شهردار زرند مبنی به احداث پارک قرآنی در جوار امام زاده حمزه(ع) از همکاری ویژه اداره اوقاف  و امور خیریه و امام زاده حمزه (ع) با شهرداری برای احداث ین پارک خبر داد.

در ادامه نمایندگان بقاء متبرکه نیز با تبریک به مهندس محمدی شهردار زرند به بیان دیدگاه های خود در خصوص نحوه مشارکت وهمکاری خود با شهرداری در جهت رفع مشکلات اماکن مذهبی پرداختند.

آنگاه مهندس محمدی شهردار زرند با تقدیر از حضور حاضرین در جلسه به سابقه تاریخی زرند رویدادهای مهم عمرانی و شهرسازی زرند  پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت.

وی با بیان اینکه  متاسفانه در حال حاضر  وضعیت روند اقدامات در حوزه عمران شهری رضایت بخش نیست،راه نجات شهرداری را مشارکت بخش خصوصی دانست.

ایشان یکی از مشکلات مهم شهر را اوضاع نابسامان معابر شهری آن دانست که برای روکش آن نیازمند ۲۰هزار تن آسفالت  می باشیم که در حال حاضر  تمام قدرت خود را جهت تعمیر کارخانه آسفالت بکار بسته ایم.

 شهردار زرند در پایان با تقدیر از پیشنهادات ارائه شده آمادگی شهرداری را جهت ارائه خدمات فنی ومهندسی در انجام پروژه های بقاء متبرکه و اداره اوقاف و امور خیریه اعلام نمود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :