زرند نیوز / چهارمین نشست انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان زرند با حضور علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید صادقی زاده مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در محل فرمانداری زرند برگزار شد.

در ابتدای این نشست مرور مصوبات گذشته و ارائه دستور کار جلسه قرائت و سپس حاضرین به ارائه گزارش از فعالیت های انجام گرفته پرداختند.

علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند در این نشست به فراگیر کردن مطالعه در اوقات فراغت و مشارکت تمامی دستگاه ها در این امر را ضروری دانست.

صادق زاده تصریح کرد: متأسفانه دشمنان با استفاده از تهاجمات فرهنگی سعی در ضربه زدن به آرمان های انقلاب را دارند و نقش ارگان های دولتی در خنثی سازی این امر قابل انکار می باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند خواستار توجه بیشتر مسئولین به امر کتابخوانی شد و اظهار امیدواری کرد با ارائه برنامه های متعدد شاهد افزایش آمار کتابخوانی در شهرستان باشیم.

وی از  تشکیل ستاد هفته کتاب و انتخاب اعضاء انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید خبر داد و افزود: برگزاری مسابقات کتابخوانی با محوریت امام حسن مجتبی (ع) و مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با محوریت حضرت رقیه (س) نیز از برنامه های این هفته می باشد.

صادق زاده در ادامه افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه موازی کاری در ادارات برنامه های این هفته از سوی اداره کل تهیه و تنظیم و به ادارات ارسال خواهد شد.

دکتر ماهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند نیز در این نشست به ارائه مطالبی در خصوص کتاب و کتابخوانی پرداخت.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :