زرند نیوز / نشست مسئولین روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان زرند به منظور جمع آوری عملکرد یکساله دولت تدبیر و امید با حضور مهندس علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، مهندس رحمان صفی زاده سرپرست دفتر معاونت برنامه ریزی و امور اجرایی به میزبانی روابط عمومی فرمانداری زرند در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مهندس صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند به اقتدار سیاسی و امنیتی کشور در بین کشورهای همجوار اشاره کرد و گفت: تأمین امنیت، عزت و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است.

وی موفقیت تیم دیپلماسی کشور در مذاکرات هسته ای را یادآور شد و افزود: به فضل الهی و با حمایت همه جانبه مردم، جهادگران عرصه دیپلماسی و تیم مذاکره کننده دولت تدبیر و امید در دستیابی به توافق هسته ای، برگ زرینی از اقتدار و عزت ایران اسلامی در کتاب تاریخ جهان ثبت و ضبط کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار به حجم انبوه سرمایه گزاری در این شهرستان طی سال های اخیر اشاره کرد و ابراز داشت: اطمینان داریم با این وسعت کار و تلاش در راستای ایجاد زرند صنعتی، معضل بیکاری جوانان در شهرستان زرند ریشه کن خواهد شد.

وی نقد سازنده و منصفانه را ابزار رسیدن به تعالی و پیشرفت عنوان کرد و تصریح کرد: این را بدانید ما انتقاد پذیر هستیم و هرگونه ضعف و ناتوانی در مسئولین اجرایی را پیگیری خواهیم کرد.

صادق زاده خطاب به مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان زرند گفت: روابط عمومی ها موظفند مسائل و مشکلات جامعه و حتی ضعف های دیگر را به ما انتقال دهند تا برای رفع آنها تدبیر و چاره اندیشی گردد.

وی از مسئولین روابط عمومی به عنوان مشاور مسئولین اجرایی نام برد و با تقدیر از عملکرد مسئواین روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان زرند تأکید کرد: مسئولین روابط عمومی باید با خبرنگاران و اصحاب رسانه ارتباط نزدیک و تنگاتنگی داشته باشند و با انعکاس واقعیت ها می توانند در پاره ای از مسائل گره گشای مشکلات جامعه باشند.

معاون سیاسی فرماندار زرند با تأکید بر اطلاع رسانی و درج اخبار بروز رسانی شده در مطبوعات و سایت های خبری افزود: باید آمار واقعی و درست را به مردم ارائه داد و آنها را از عملکرد ادارات و دستگاه های اجرایی مطلع و آگاه ساخت.

وی به برگزاری دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در کشور اشاره کرد و افزود: منافع مردم در اجرای قانون و رعایت قوانین است و سعی داریم انتخاباتی سالم به دور از تنش برگزار کنیم و به کاندیداهای احتمالی توصیه می کنیم تخریب علیه مسئولین نظام و دیگر رقبا را تحمل نخواهیم کرد و در صورت مشاهده از طریق مراجع ذیربط برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

مهندس صفی زاده سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی با تأکید بر تعامل روابط‌ عمومی ادارات و دستگاه‌ های اجرایی با اصحاب رسانه اظهار داشت: باید همواره توجه ویژه‌ای به اصحاب رسانه‌ ها داشته باشیم و آنها را یار و یاور خود بدانیم و با همدلی و تعامل بتوانیم دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را به تصویر بکشیم.

وی از عملکرد ضعیف برخی از مسئولین روابط عمومی ها انتقاد کرد و گفت: همدلی با مردم و پیگیری خواسته‌ های اساسی آنها شعار دولت تدبیر و امید است و روابط عمومی ها باید نسبت به انعکاس و اطلاع رسانی عملکرد اداره یا دستگاه اجرایی خود به شهروندان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزند.

همچنین در این جلسه مسئولین و مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه روابط عمومی پرداختند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :