زرند نیوز / شورای ترافیک شهرستان زرند با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند ،مهندس محمدی شهردار زرند و جمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری زرند تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این نشست مصوبات جلسه گذشته مورد بررسی قرار گرفت و مسئولین به ارائه گزارشی از انجام مصوبات پرداختند .
حبیب الله خنجری فرماندار زرندنیز یکی از دلایل این نشست را بررسی مسائل و مشکلات سرویسهای مدارس اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طی سالهای گذشته سرویس مدارس با مشکلات متعددی روبرو بوده است که امیدواریم با همکاری و همفکری یکدیگر بتوانیم این مشکلات را برطرف نمائیم .
خنجری فرماندار زرند در ادامه تصریح کرد: ساماندهی این سرویسها باید با همکاری شهرداری و ادارات ذیربط انجام گیرد تا خدای ناکرده شاهد حوادث ناگواری نباشیم.
فرماندار زرند افزود: این شورا هدفی جز برداشتن مشکل از دوش شهروندان ندارد و همه یاید تلاش نمائیم تا با ارائه برنامه های کارشناسی شده مشکلات ترافیکی شهرستان را برطرف نمائیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان از ممنوعیت ورود کامیونها و تریلرها به سطح شهر خبر داد و گفت: با توجه به عدم وجود پمپ نفت و گاز در خروجی های زرند به سمت راور خودروها مجبور بودند جهت سوختگیری به این شهرستان ورود پیدا کنند که خوشبختانه با راه اندازی جایگاه شهید رمضان زاده در مسیر زرند به راور ظرف چند روز آینده شاهد عدم ورود این خودروهای سنگین به محدوده شهر خواهیم بود .
وی در ادامه از انتقال مهاجرین پاکستانی به سطح شهر زرند توسط اتوبوس و پژو های خطی زرند کرمان خبر داد و گفت: با توجه به آغاز فصل برداشت پسته حجوم اینگونه افراد به شهرستان افزایش پیدا خواهد کرد لذا نیروی انتظامی بهمراه راهنمائی ورانندگی ضمن برخورد با اینگونه خودروها نسبت به اخراج افراد غیر مجاز اقدام نمایند .
فرماندار زرند به وجود بنگاههای ماشین در سطح خیابانهای پررفت و آمد اشاره کرد و گفت: شهرداری ،اطاق اصناف و راهنمائی و رانندگی باید نسبت به این موضوع ورود پیدا کنند و در جهت رفع آن اقدامات لازم را بعمل آورند .
شایان ذکر است راه اندازی پارکینگ ماشین الات سنگین ، اصلاح دوربرگردان شرکت فولاد ، نصب سرعتگیر در محلهای مورد نظر،نصب تابلوهای هشدار دهنده در سطح شهر با همکاری پلیس راهور و… نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :