زرند نیوز / مانور پدافند غیر عامل با حضور خنجری فرماندارز رند، صالحی مدیر کل مدیریت بحران استان، نخعی معاون مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی ، حسینی نسب جانشین مدیر کل پدافند غیر عامل استاندار و جمعی ازمسئولین ادارات شهرستان در محل نیروگاه شهرستان زرند برگزار شد .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این جلسه ضمن قدردانی از مدیران ومسئولین برگزار کننده این مانور از نیروگاه زرند  به عنوان یکی از فعالترین ادارات شهرستان در بحث پدافندهای غیر عامل و برگزارکنندگان مانورها نام برد .
خنجری فرماندار زرند تصریح کرد: شهرستان زرند یکی از نقاط حادثه خیز در سطح استان می باشد که برگزاری این مانورها می تواند کمک موثری به مسئولین ادارات در راستای مدیریت بحرانها نماید .
فرماندار زرند تصریح کرد: آموزش زیر بنای کلیه اقدامات در بخش بحران می باشد و می طلبد که روسای ادارات شهرستان امر آموزش به نیروها را در دستور کاری خود قرار دهند .
وی گفت: با توجه به مصوبات استان و الزامادارات به ساخت ساختمان مدیریت بحران اما تاکنون تنها تعداد کمی از ادارات موفق به ساخت این ساختمان شده اند که این امر نیز نیازمند همکاری مدیران استان می باشد .
وی برگزاری اینگونه مانورها را باعث بالارفتن توان مدیران و پرسنل ادارات دانست و گفت: خوشبختانه شهرستان زرند در خصوص برگزاری مانورها و جلسات تاکون اقدامات خوبی را انجام داده است ک امیدواریم با اجرای این برنامه ها شاهد افزایش توان مدیران در مواقع بحرانی باشیم .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :