زرند نیوز / به مناسبت هفته تعاون ایرانمنش رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی بهمراه کارکنان و مدیران تعاونی بخش خصوصی زرند با خنجری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این نشست صمیمی هادی ایرانمنش رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه به ارائه گزارشی از فعالیتهای این اداره  پرداخت .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند نیز ضمن تبریک هفته تعاون یکی از بخشهای اقتصادی کشور را بخش تعاون دانست و گفت:با توسعه تعاون و برنامه ریزی و تلاش می توان بسیاری از مشکلات در حوزه اقتصاد کشور را حل کرد
خنجری فرماندار زرند با اعلام اینکه تعاونیها نقش اساسی در تولید دارند گفت: یکی از اهداف مسئولین شهرستان گام برداشتن در عرصه تولید و رونق تعاونیهاست است؛ لذا همه باید تلاش کنیم موانع تولید را شناسایی و برطرف نماییم.
نماینده عالی دولت ر شهرستان افزود: تعاونیها با کمترین امکانات و استفاده از حداقل ها توانسته اند بیشترین خدمات را به شهروندان و شهر ارائه نمایند .
فرماندار زرند در ادامه خواستار بکار گیری نیروی بومی توسط تعاونیها شد و تصریح کرد: با توجه به نرخ بیکاری شهرستان زرند همه تعاونیها باید نسبت به بکارگیری نیروی بومی شهرستان اقدام کنند تا علاوه بر پائین امدن نرخ بیکاری شاهد رونق بیشتر تعاونیها نیز باشیم.
وی گفت: تعاونیها می توانند نقش موثری در کاهش حوادث وناهنجاریهای اجتماعی ایفا نمایند وبا بکارگیری افراد ناتوان و کم بضاعت بیشترین کمک را به اقتصاد اینگونه خانواده ها نمایند .
وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات پرسنل اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی از همکاری فرماندار زرند در خصوص پیگیری مشکلات تعاونی خبر داد .

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :