زرند نیوز / وحید طهماسبی مدیر اداره بهزیستی شهرستان زرند از نوجوانان قهرمان خانه های کودک ونوجوان بهزیستی شهرستان زرند که در جشنواره فرهنگی ،ورزشی فرزندان مهر بهزیستی کرمان شرکت کرده بودند تجلیل کرد .

وحید طهماسبی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مسئولین تیمهای ورزشی شهرستان زرند و استان کرمان از توجه بیشتر مسئولین به کودکان بی سرپرست گفت و تصریح کرد: مقام و جایگاه این کودکان به حدی است که حتی امامان و معصومین نیز حمایت و محبت به این عزیزان را مورد تاکید جدی قرار داده اند
وی گفت: ورزش زرند یکی از سرآمدان ترین ورزش شهرهای استان می باشد و به جرات می توان گفت این شهرستان سرشار از استعداد و پتانسیل در امر ورزش می باشد .

رئیس اداره بهزیستی زرند گفت: کسانی که امروز مورد تجلیل قرار می گیرند، در واقع به عنوان نمایندگان همه ی ورزشکاران اخلاق محور می باشند و خوشحالیم که فرزندانی امروز بر سکوهای قهرمانی ایستاده اند که به خوبی فعل خواستن را صرف نموده اند .
طهماسبی در ادامه تصریح کرد:با توجه به موفقیتهای نوجوان تحت حمایت بهزیستی در امر ورزش در نظر داریم قرارداد ورزشی در این خصوص با اداره تربیت بدنی شهرستان زرند منعقد نمائیم .

وی هدف از این قرارداد را اهمیت دادن به این کودکان و تشویق آنها به ورزش دانست و گفت: امیدواریم با حمایت از این کودکان شاهد پیشرفت آنها در کلیه زمینه ها و موفقیت در سطح ملی و کشوری باشیم.
وحید طهماسبی در ادامه خطاب به این قهرمانان گفت: تنها درخواست مدیران شهرستان از شما توجه بیشتر به ورزش و پیشتکار شما در امر ورزش می باشد.
شایان ذکر است در ادامه این مراسم نوجوانان قهرمان خواستار توجه بیشتر مسئولین به امر ورزش کودکان تحت پوشش شدند .

11

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :