زرند نیوز / نمایش و تئاتر خیابانی با عنوان” حکایت ماه دولت ، دختر صغیر جن بلاغی” ، یکی از فعالیتهای هنری است  که در تابستان امسال توانست نظر مردم راجلب کند وشروع آن عصر سه شنبه ۵مرداد ۹۴در محوطه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بود واین  نمایش خیابانی با چهاراجرای  دیگر ( ۱۰شهریور ، بازار زرند –  ۱۱شهریور، خیابان امام – ۱۲شهریور ، روبروی سقاخانه –  ۱۳شهریور پارک شهید زرند)  با استقبال خوب وگسترده محله های مختلف شهر  روبرو شد .  
این چهارمین کار از کارگردان و هنرمند جوان شهر زرند محمدحسین اثنی عشری  است که فاطمه میرزائی، مهدی رحمانی، محسن رحمانی، و امید ضیاءالدینی در آن ایفای نقش می کنند.
نمایش ماه دولت یک حکایت اجتماعی است که به تفاوت اندیشه و افکار نسل قدیم و جدید جامعه پرداخته است  و تاثیر شبکه های اجتماعی بر مردم را گوشزد می نماید .
لازم به ذکر است در بعضی از اجرا ها رشیدی مدیر فرهنگ وارشاد اسلامی زرند ازجمله تماشاچیان بوده است و ایشان از حضور واستقبال مردم از این فعالیت هنری ابراز خرسندی نموده اند . وی برای مردم آرزوی ساعاتی خوش وبهروزی وبرای عوامل این تئاتر موفقیت وسربلندی از درگاه ایزد منان خواستار شدند.
IMG-20150902-WA0081 IMG-20150902-WA0074
انتهای پیام/
 
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :