زرند نیوز / شورای سلامت و امنیت غذائی شهرستان زرند با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند ،جمعی از مسئولین ادارات شهرستان زرند در محل فرمانداری زرند تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این مراسم حاضرین ضمن مرور مصوبات جلسات گذشته به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته پرداختند .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند نیز ضمن تقدیر از زحمات  مسئولان خدمات انجام گرفته را نشانه دلسوزی مسئولان در جهت خدمت صادقه به مردم دانست.
فرماندار زرند  تصریح کرد:کمک به پیشرفت پروژه های عمرانی بهداشتی که با سلامت مردم در ارتباط است بسیار حائز اهمیت و مورد توجه ویژه است.
نماینده عالی دولت در شهرستان زرند خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذایی شد و افزود: سلامت مردم باید در اولویت برنامه های مسئولین ذیربط قرار گیرد .
وی اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری ادارات بتوانیم در زمینه سلامت شهروندان گامهای اساسی را برداریم .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند خواستار نظارت بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی بر ورود وخروج افاغنه در شهرستان شد و گفت: با توجه به فصل برداشت پسته در شهرستان ورود این افراد به شهرستان بیشتر خواهد شد و همکاری بیشتر نیروی انتظامی و ادارات نسبت به این موضوع باید با حساسیت بیشتری انجام گیرد .
شایان ذکر است بررسی وضعیت مخازن آب روستاها و شهرستان،بررسی وضعیت کشتارگاههای دام و طیور، نظارت بیشتر بر ورود وخروج دام به شهرستان و…. از مهمترین مصوبات مورد بحث در این نشست بود

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :