امام جمعهزرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار اعضا مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب افزود فقه های ارزشمند خبرگان رهبری توسط مردم انتخاب شده اند و بعداز رحلت حضرت امام خمینی (ره) در کمترین زمان ممکن حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بعنوان رهبر انقلاب اسلامی انتخاب شدند و هر چه زمان می‌گذرد ارزش و دقیق بودن این انتخاب روشن و روشن‌تر می‌شود 
خطیب جمعه زرند در ادامه سخنان راهبردی رهبر معظم انقلاب در جمع اعضای خبرگان  پرداخت  و افزود . بیانات حکیمانه معظم له نقشه راه مسوولان و کارگزاران برای تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 وی اظهار داشت همه دست اندرکاران نظام باید با وحدت، هم افزایی و تفاهم بیش از پیش برای تحقق فرامین رهبری هماهنگ باشند . زیرا بهترین راه برای مقابله با توطعه های دشمنان، عمل کردن به فرامین رهبری است
وی تصریح کرد در طول دوران انقلاب اسلامی پرونده استکبار جهانی در راس انها امریکا به جز توطعه و دشمنی علیه ایران اسلامی هیچ چیز دیگری نداشته . هدف آمریکایی‌ها در تضعیف باورهای دینی و ملی مردم و نادیده گرفتن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است . و حالا هم برنامه ریزی کرده برای بعد از برجام و دشمنان بدانند. انقلاب  اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید به خون خفته به ثمر رسیده است و  ملت ایران تا آخرین‌ نفس مقابل کسانی که بخواهند در مسائل داخلی ایران اسلامی دخالت کنند ایستاده است.
 وی با تاکید بر اینکه در زمان توافق باید تمام تحریمهای ظالمانه علیه ایران برداشته شود  افزود: پس از دو سال مذاکره  با تیم هسته ای معنا ندارد ما تن به برجام دهیم اما تحریم‌ها همچنان باقی بماند.
حجت السلام ابراهیمی  در پایان مناسبتهای هفته از جمله شهادت ایت الله صدوقی، قیام ۱۷ شهریور ،وفات ایت الله طالقانی اولین امام جمعه بعد از انقلاب اسلامی  را گرامی داشت.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :