زرند نیوز / حبیب الله خنجری فرماندار زرند در جمع کارکنان فرمانداری زرند ضمن تقدیر از فعالیت های این پرسنل در بزرگداشت هفته دولت گفت: خوشبختانه فعالیت های خوبی در این یک ساله گذشته به انجام رسیده است و طی این هفته مورد بهره برداری قرار گرفت که امیدواریم مورد رضایت شهروندان واقع شده باشد.

خنجری افزود: آنچه که در هفته دولت با شعار “دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم” شاهد بودیم، اتحاد و همدلی مسئولین و مردم بود و جا دارد از همه مدیران و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی که با اجرای موفق طرح ها و پروژه های عمرانی همکاری داشتند، تقدیر و تشکر نمایم.

فرماندار زرند تصریح کرد: عملکرد یک ساله همه ادارات و دستگاه های اجرایی نیز با همکاری روابط عمومی فرمانداری و دفتر توسعه اقتصادی جمع آوری شده است و ظرف چند روز آینده چاپ و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرند به بحث انتخابات سال جاری اشاره کرد و گفت: همه مدیران موظفند با برنامه ریزی دقیق و منسجم در برگزاری هر چه بهتر انتخابات تلاش نمایند.

وی با اعلام اینکه مجری برگزاری انتخابات فرمانداری است، گفت: کارکنان و کارمندان فرمانداری و ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان حق دفاع و یا تخریب کاندیداها را در حوزه کاری نداشته و در صورت مشاهده با افراد خاطی برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، وی افزود: کسی که از فیلترهای شورای نگهبان مجوز لازم را برای حضور در انتخابات دریافت می کند، مورد تائید همه می باشد.

رئیس شورای تأمین شهرستان زرند افزود: دو وظیفه مهم نهادها و دستگاه های اجرایی در برگزاری این انتخابات با حضور حداکثری مردم و برگزاری سلامت این آزمون می باشد.

وی اظهار امیدواری کرد با همکاری همه ادارات، نهادها و همراهی همه کارکنان دولت خدمتگزار شاهد برگزاری بهترین انتخابات در شهرستان زرند باشیم.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :