4

زرند نیوز /  مهندس محمدی: با تعامل و همدلی مسئولین زیر ساخت های لازم را برای یک زندگی مدرن شهری فراهم می آوریم.

به دعوت مهندس محمدی شهرداری زرند و با حضور حاج آقا ابراهیمی امام جمعه ، دکتر امیری نماینده زرند در مجلس شورای اسلامی ، حاج آقا خنجری فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شورای معاونین شهرداری جلسه صبحانه کاری به منظور تشریح مشکلات شهرداری و راه های برون رفت از آن برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مهندس محمدی گزارشی از وضعیت و مشکلات شهرداری ابراز داشت: وی وضعیت آسفالت معابر ، طراحی هندسی و روشنایی ورودی های شهر از سمت کوهبنان و رفسنجان را غیر مطلوب دانست و عدم رضایت شهروندان را از امکانات زیر بنایی در حوزه های رفاهی و مناظر شهری را به گوش مسئولین رساند .

ایشان با تقدیر از خدمات انجام شده در دو سال گذشته علت این نابسامانی را عدم ثبات مدیریت اذعان داشت وی با مقایسه وضعیت بودجه و نیروی انسانی شهرداری با یکی از شهرداری های همجوار خواهان حمایت جدی مسئولین ارشد شهرستان از شهردرای گردید.

مهندس محمدی با بیان اینکه هنوز نتوانسته ایم بودجه شهرداری را در سال جدید به تناسب بازده زمانی آن محقق سازیم . از بدهی سنگین شهرداری به سازمان تأ مین اجتماعی خبرداد که باید برای آن چاره ای اندیشید.

این مقام مسئول تصریح نمود باید نگاه به شهر عوض شود و با یک عزم عمومی به فکر عمران و آبادانی زرند باشیم . زیرا شهرداری و شواری شهر به تنهایی نمی توانند مشکلات شهر را حل کنند ،ما باید کاهش هزینه ها را در دستور کار قرار دهیم و هرکس هزینه تراشی کند به شهرداری و شهروندان خیانت کرده است .

وی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند دکتر امیری در ایجاد بنیان های عظیم صنعتی شهر از ایشان خواست تا با ارائه طریق مقدمات نهضت سرمایه گذاری در  پروژه های شهرداری فراهم گردد تا این شهر به لحاظ توسعه در سند چشم انداز شهری دارای رشد متناسب گردد.

مهندس محمدی همچنین با تشکر از حمایت های امام جمعه محترم ، ایشان را نماد وحدت و بزرگ شهر دانست و از وی درخواست نمود تا با کلام خود زمینه مشارکت و حمایت بیشتر شهروندان را با رسالت های حوزه عمران و آبادانی شهر همراه سازند .

شهردار زرند با تشکر از فرماندار محترم به واسطه حمایت های خود از شهرداری از ایشان خواست با توجه به سرانه جمعیت و خدمات شهر نسبت به مجموعه شهرستان در توزیع دارمدهای ملی با توجه به کمبود زیرساخت های پایدار شهری نگاه ویژه ای به مرکز شهرستان داشته باشند.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به فعایت های چند روزه خود به برنامه ریزی ویژه در جهت احداث اولین پارک قرآنی استان در صورت مشارکت ارگان های متولی و احداث پارک بانوان در مجموعه بوستان شهداء اشاره نمود.

گفتنی است در پایان این جلسه مسئولین شهرستان با سرکشی از قسمت های اداری ساختمان مرکزی شهرداری با کارکنان بخش های مختلف دیدار و گفتگو نمودند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :