زرند نیوز / در اولین جلسه صبحانه کاری مدیران ارشد شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری،امام جمعه زرند آینده شهر را درخشان توصیف نمود و از شهردار خواست قدرت مدیریت خود را اعمال کند تا مسیر عمران و آبادانی شهر هموار گردد.

در این جلسه حاج آقا ابراهیمی با بیان روایتی از مولای متقیان حضرت علی (ع)در خصوص مدیریت شهر کوفه و توزیع عادلانه امکانات و غنائم به بخشهای مختلف این شهردر آن زمان،اهمیت برنامه ریزی و توزیع عادلانه بودجه و ارائه خدمات را در مجموعه شهرستان گوشزد نمود.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی باید وسیله آرامش وآسایش مردم را فراهم کند از شهرداری و مدیریت شهری خواست  با انجام اقدامات زیر بنایی و رفاهی اسباب امید به زندگی در مردم را فراهم نمایند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود وحدت و همدلی بوجود آمده در بین مسئولین شهرستان را از نکات مثبت این شهر دانست و آینده زرند را درخشان توصیف نمود تا با اقتدار شهرداری و اعمال قدرت امورات شهر در مسیر واقعی خود قرار گیرد.

ایشان در پایان سخنان خود با تقدیر از خدمات آقای یزدانپناه سرپرست شهرداری ثبات مدیریت را در برنامه ریزی و انجام امور زیر بنایی ضروری دانست و حمایت خود را در جهت کمک به اهداف شهرداری برای خدمت به مردم اعلام نمود.

11

انتهای پیام /

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :