زرند نیوز /  در جلسه صبحانه کاری که با حضور مسئولین ارشد شهرستان،شورای شهر و شورای معاونین شهرداری برگزاز گردید،دکتر امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی توسعه شهرستان را نقطه اتحاد و همدلی مسئولین بر شمرد.

وی با بیان اینکه برخی اختلافات و اختلاف نظرها نباید مانع پیشرفت شهر شود با نام بردن از شهر اصفهان به عنوان یکی از شهرهای صنعتی ایران که توسعه چشمگیری داشته است،رمز موفقعیت آن را در اتحاد برای توسعه شهر دانست.

ایشان با تشکر از خدمات انجام شده،انتخاب شهردار را تمرین دموکراسی دانست و از آقای برهانی نژاد به واسطه اقدام ارزشمند خود در جهت جلو گیری از لطمه خوردن به شورای و شهر قدردانی نمود.

نماینده چهارده دوره مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورا ی اسلامی با تقدیر از همدلی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر در دریافت مطالبات شهرداری از کارخانجات  و برگرداندن  برخی پرونده های مالیاتی به نفع زرند،خواستار برنامه ریزی ویژه شهرداری جهت استفاده هدفمند از صنایع به نفع مدیریت نیروی انسانی و بهره وری آن وهچنین سرمایه گذاری شهرداری درصنایع پایین دست گردید.  

دکتر امیری با گلایه مندی از برخی شایعات مبنی بر خروج سرمایه از شهر زرند خاطر نشان ساخت، میزان فروش کک از زرند هنوز به مرز ۱۰میلیارد نرسیده،در صورتی که سرمایه آورده در بخش صنعتی ومعدنی به زرند دارای رقم بسیار بالایی میباشد.

ایشان در بخش وصول عوارضات کارخانجات جدید اظهار داشت برخی ازاین کارخانجات  هنوز به بهره برداری نرسیده اند وکارخانه کک سازی بخش غیر دولتی با ظرفیت ۱۰درصد تولید در حال فعالیت می باشد ، اما قطعآ در سالهای آتی  از اینبخش عوارضات خوبی آید شهرستان خواهد شد.

نماینده زرند در بخش دیگری از سخنان خود تسریح نمود ما کارهای زیادی را باید برای  عمران و زیبایی شهر انجام دهیم که در سایه تعامل وهمدلی دست یافتنی است که یکی از این موارد انتخاب زرند به عنوان پایلوت شهر پاک در استفاده از انرژی خورشیدی است که در این زمینه مقدمات کار در وزارت نیرو فراهم گردیده وشهرداری در جهت روشنایی معابر وبوستانهای شهری می تواند نهایت استفاده از این موقعیت ببرند.

درادامه این جلسه فرماندار زرند، جلسه صبحانه کاری را نشستی سودمند عنوان نمود وبا تقدیر به واسطه اقدامات انجام شده از نیروی متورم شهرداری که هزینه ای سنگین را به شهرداری تحمیل می کند به عنوان فرصتی در جهت برنامه ریزی  برای انجام اقدامات اقتصادی وپیمانکاری با توجه به وجود صنایع در زرند نام برد.

وی با بیان اینکه اعتبارات بخش دولتی بسیار ناچیز است از موافقت واگذاری اعتبار در ساماندهی کشتارگاه شهرداری خبر داد و تسریح نمود در ایجاد پارک ورزشی بانوان وگلزار شهدای گمنام آماده همکاری هستیم.

2 3

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :