زرند نیوز / ضمن مراسمی صبح امروز جایگاه سوخت فراورده های نفتی شهید مهدی رمضانزاده ابتدای (محور زرند  راور )شهرستان زرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گفته مهندس سالاری مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی استان کرمان این جایگاه دواز دهمین جایگاه سوخت شهرستان زرند است که با سرمایه گذاری ۱۸ میلیارد ریال در فضائی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و با گنجایش ۹۰ هزار لیتر بنزین و ۱۳۵ هزار لیتر نفت و گاز و ۸ نازل بنزین و ۸ نازل نفت و گاز  راه اندازی شده است که با راه اندازی این جایگاه زمینه اشتغال ۱۰ نفر به طور مستقیم ایجاد شده است .
به گفته وی در حال حاضر ۲۱۹ جایگاه  در سطح استان فعالیت دارند ومصرف سوخت  در ۳ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۳ میلیون لیتر سوخت کاهش مصرف در استان را داشته ایم .
وی گفت در حال حاضر ظرفیت بنزین شهرستانهای زرند و کوهبنان ۹۰۰ هزار لیتر بنزین و ۷۰۰ هزار لیتر نفت گاز است .
مهندس سالاری یاد اور شد در حال حاضر قریب ۱۵ جایگاه سوخت با سرمایه گذاری بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست که تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسند.و ۲۵ مجوز احداث جایگاه سوخت صادر شده است .
دکتر امیری نماینده مردم زرند هم با بیان اینکه اتحادیه جایگاه داران سوخت با مشکلاتی مواجه هستند گفت کارگروهی در این راستا تشکیل شده است و مسائل و مشکلات انان را در کمیسیون انرژی بررسی و دنبال میکنیم .
نماینده مردم زرند با اشاره به صنعتی شدن این شهرستان و محور ترانزیتی زرند راور راه اندازی این جایگاه  را در کاهش ترافیک با اهمیت دانست.
فرماندار زرند هم ضمن قدر دانی از سرمایه گذار برای راه اندازی این مکان خدماتی ترافیک سنگین در جایگاه های شهر را یاد اور شد و گفت احداث ۲ جایگاه دیگر در این شهرستان ضروری است و سرمایه گذار ان  اعلام امادگی کرده است و امیدوارم با مساعدت مسئولین شرکت نفت استان و همکاری مسئولین اجرائی شهرستان در توجه به زیر ساختها  شاهد احداث این دو جایگاه  باشیم.
20150901055334 20150901055338
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :