12زرند نیوز / به گزارش روابط عمومی شهرداری در اولین جلسه کمیته سرمایه گذاری ، مهندس محمدی شهردار زرند تنها راه نجات شهرداری را مشارکت بخش خصوصی دانست .

وی با بیان اینکه ورود هر سرمایه گذار به عرصه عمران شهری مصداق ایثاری است در جهت آبادانی این شهر از همه متولیان و مدیران مجموعه خواست تا با مثبت اندیشی زمینه حضور سرمایه گذاران را در پروژه های شهرداری فراهم آورند .

ایشان تاکید نمود زرند آینده درخشانی دارد و قطعا مسیر سرمایه گذاری در این شهر راه خود را پیدا می کند و چه خوب است ایجاد این مسیر در دستان توانمند زرندی ها انجام پذیرد .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود منفی بافی را یک آفت دانست و ابراز داشت هر کس بخواهد با ایجاد تفرقه مانع از ورود فعال سرمایه گذار در پروژه های شهری بویژه شهرداری گردد خیانت نموده است .

در ادامه این جلسه یزدانپناه معاون خدمات شهری با ارائه گزارشی دقیق از روند سرمایه گذاری در شهرداری و مقایسه آن با شهرداری های پیشرو پیشنهاداتی در خصوص مدیریت هزینه ها ، تدبیر در جهت جلب مشارکت های مردمی ، استفاده بهینه از داشته های موجود ، بهره وری از کارخانه آسفالت ، تولید انبوه گل و گیاه در بخش اقدامات کوتاه مدت ارائه نمود .

وی همچنین در بخش اقدامات بلند مدت احیای بافت های فرسوده ، ایجاد مجتمع های تجاری و هتل سازی را یکی از راه های جلب سرمایه گذار دانست .

 در ادامه این جلسه قائم پناه قائم مقام شهرداری گزارشی در خصوص مشکلات دو پروژه نیمه کاره شهرداری ( کارخانه آسفالت و کارخانه بازیافت زباله ) که در بخش سرمایه گذاری می باشد ابراز داشت و مقرر گردید گزارش دقیق و بررسی نهایی این دو پروژه به فوریت آماده گردد .

در پایان جلسه مهندس محمدی با تشکر از مدیران شهرداری بویژه آقای یزدانپناه در ارائه مطالب و راه های سرمایه گذاری از اعضای کمیته خواست تا طرح های پیشنهادی خود را به صورت کامل در اختیار دبیر این کمیته قرار دهند .

گفتنی است در این جلسه سجاد منصوری بعنوان دبیر کمیته سرمایه گذاری و اقتصادی انتخاب گردید .

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :