زرند نیوز / با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند، مهندس محمدی شهردار، رؤسای ادارت و دستگاه های اجرایی شهرستان شش طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی در زرند به بهره برداری رسید.

 در آخرین روز از هفته دولت پروژه سیل بند شهرک گتکوئیه با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال، گلزار تک مزاری شهید منصور مؤمنی با اعتبار ۱۰۰ میلیون ریال، BTS تلفن همراه تپه معدنجو با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، تأمین روشنائی بلوار ریحانشهر با اعتبار ۲۸۰ میلیون ریال، روشنائی بلوار پیامبر اعظم (ص) با اعتبار ۲۵۵ میلیون ریال و معدن شن و ماسه غدیر با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین فرماندار زرند به همراه حجت الاسلام و المسلمین مجتهدی امام جمعه ریحانشهر و حجت الاسلام سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی خانه قرانی مرحوم مجید زمانی را افتتاح کردند.

خنجری فرماندار زرند در حاشیه افتتاح این خانه قرآنی ضمن تقدیر از خانواده مرحوم زمانی افتتاح این مرکز را باقیات و صالحات دانست و تصریح کرد: امیدواریم با افتتاح این خانه قرآن شاهد پیشرفت و تعالی بیشتری در عرصه آموزش های قرآنی باشیم.

فرماندار زرند اظهار امیدواری کرد با همکاری شهروندان و ساکنین این منطقه شاهد رونق هر چه بیشتر فرهنگ قران خوانی در این شهر باشیم.

مهندس محمدی شهردار  زرند نیز در افتتاح این خانه قرآنی ضمن تبریک به شهروندان ساکن این محله از افتتاح پارک قرانی در شهرستان زرند طی ماه های آینده خبر داد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :