زرند نیوز / جشن تابستانه زراوند به همت گروه هنری رنگین کمان و کانون تبلیغات همشهری در بوستان شهدای این شهر برگزار شد.
جشن تابستانه زراوند که با هدف فراهم نمودن ساعاتی شاد و مفرح برای شهروندان شادی طلبِ زرندی تدارک دیده شده بود؛ در چند آیتم متنوع و جذاب با اجرای زوج هنری سهیل و سارا برگزار گردید.

در عصر جمعه مورخ ششمین روز از شهریور ماه ۹۴، این جشن در بخشهای مسابقه، اجرای زنده موسیقی و بمب خنده که با استقبال پرشور و گسترده زرندی ها همراه بود به اجرا در آمد و برای ساعاتی، شادی و خنده را برچهره های مردم نقش بست.
اجرای چند قطعه موسیقی از سوی گروه بومی زرآوا، هنرنمایی میلاد زمانی بعنوان بمب خنده، برگزاری مسابقه قرعه کشی از بین حضار با هنرنمایی ویژه سهیل و سارا موجب برآن شد تا حاضرین در زمانی هرچند کم با خنده و شادی آشتی داده شوند.
در ادامه مراسم، جناب آقای محمدی شهردار جدید زرند که میهمان ویژه این روز بود بنا بر دعوت مجری مراسم به بالای جایگاه آمد و برای دقایقی به صحبت با حاضرین پرداخت.
طی این سخنرانی، شهردار زرند ضمن قدردانی و تشکر از عوامل اجرایی به پاس تقبل زحمات فراوان جهت برگزاری این مراسم؛  خواستار حمایت و مشارکت سایر گروه های هنری و حامیان مالی برای برپایی جشنهایی از این قبیل شد وابراز امیدواری کرد تا این برنامه ها در آینده هم تداوم داشته باشند. وی همچنین از مردم نیز تقاضا نمود تا با خرید و مراجعه به مراکز مربوطه به حمایت از اسپانسرهای برگزاری این جشن بپردازند.
لازم به ذکر است در حاشیه این سخنرانی کوتاه، محسن عزیزالهی که در قالب شخصیت سهیل برای میهمانان برنامه اجرا می کرد؛ با استفاده از موقعیت فراهم شده، قول “احداث یک جایگاه دائم جهت اجرای برنامه های مختلف هنری” را از محمدی خواستار شد که ایشان نیزبا قبول این درخواست، وعده ساخت آن را به مردم زرند داد.
افزوده می گردد در پایان این مراسم از سوی بیمه سینا یک قرعه کشی با شرکت تمامی حضار برگزار گردید و به برنده های آن جوایزی اهدا شد.

حامیان مالی که در برگزاری این جشن نقش ویژه ای را ایفا کردند: آهن آلات پورحبیبی، نمایشگاه فرش و مبل حیدرزاده، رادین خودرو، بیمه سینا، سوپر مارکت شهروند بودند

1 (17)  1 (18)_renamed_16364 1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12) 1 (13) 1 (14) 1 (15) 1 (16)

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :