زرند نیوز / یازدهمین دوره مسابقات سراسری طناب کشی و شنا خواهران وزارت نیرو به میزبانی استان کرمان برگزار شد

11
کمیته ورزش صنعت آب و برق استان کرمان به ریاست محمدرضا حیدری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زرند میزبان یازدهمین دوره مسابقات طناب کشی و دومین دوره مسابقات شنا خواهران وزارت نیرو شد.

در مراسم اختتامیه که در محل تالار برق منطقه ای کرمان و با حضور مسئولین و ورزشکاران برگزار گردید مهندس حیدری رییس کمیته ورزش استان ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: این از افتخارات استان کریمان است که برای دوین بار میزبان ورزشکاران صنعت آب و برق کشور هستیم و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم.

وی ضمن بیان عملکرد کمیته استان طی سالهای گذشته گفت از افتخارات دیگر کمیته صنعت اب و برق استان ، کسب مقام اول عملکرد ورزشی وزارت نیرو طی سه سال متوالی است که این امر مرهون تلاش و همکاری شرکتهای صنعت اب و برق استان می باشد.
در ادامه خانم رحیمی دبیر انجمن شنا وزارت نیرو نیزدر حاشیه مراسم اختتامیه ضمن قدردانی از میزبانی مسابقات ، از مهندس حیدری و مهندس ترکزاده بابت تلاش و پیگیری های مستمر قدردانی کرد.

این دور از مسابقات که طی یک روز برگزار گردید ۸ تیم طناب کشی از استانهای تهران، خوزستان، خراسان رضوی، مازندران و گلستان، هرمزگان، سازمان انرژی های نو ایران، فارس ، کرمان شرکت داشتند که به ترتیب تیم استان مازندران، تیم الف استان کرمان و تیم استان فارس مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.
در قسمت شنا نیز ۳۶ نفر از ۸ تیم استانهای یزد، کرمان، خوزستان، مازندران و تهران به صورت انفرادی شرکت داشتندودر پنج گروه سنی مختلف حایز رتبه های اول تا سوم شدند :
گروه اول ( رده سنی بالای پنجاه سال) : مینا قالیچه چیان ابفای تهران- لادن هاشمی از مازندران- ژاله رشتچی از منابع اب ایران رتبه اول تا سوم کسب کردند
گروه دوم( ۴۹-۴۵ ): عطیه کرامت از منابع اب ایران- فرزانه رسولی از برق خوزستان و فهیمه حسینی از برق منطقه ای تهران ، اول تا سوم شدند
گروه سوم(۴۴-۴۰ ) : آتوسا ساعی از خوزستان- سمیه مسروری از بفای تهران و بهشته احمدی از مازندران اول تا سوم شدند.
گروه چهارم(۳۹-۳۵) : نسیم اسدی از اب و فاضلاب تهران- رزیتا کهر کبودی از منابع اب ایران- خدیجه خوش نیت از خوزستان
گروه پنجم( ۳۴-۳۰) : شکوفه صمدی از اب و برق خوزستان- عربپور از کرمان- مینا برهانی از کرمان ، مقام های اول تا سوم

مهندس ترکزاده دبیر کمیته ورزش استان نیز ضمن تشکر از همراهی و پیگیری مهندس حیدری در خصوص مسابقات گفت ، هدف ما جلب رضایت تیمهاست و از دید ما همه تیمها شایسته کاپ اخلاق بودند اما در این دور از مسابقات تیم سانا تهران کاپ اخلاق را از آن خود کرد.

12

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :