زرند نیوز / بابائی رئیس اداره هلال احمر زرند به همراه پرسنل این نهاد با فرماندار زرند دیدار و گفتگو کرد.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند درابتدای این دیدار گفت: بی شک هفته دولت فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه های مختلف به تصویر درآمده تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند وی وظیفه هلال احمر را  بر اصول بی طرفی و دور بودن از سلیقه ها و سیاست دانست و تصریح کرد: مهمترین وظیفه سازمان هلال احمر  کمک به همنوع و خدمت رسانی بر اساس کرامت انسانی است.
وی گفت: هلال احمر یکی از نهادهائی است که در همه مواقع خصوصا در مواقع ضرورت در کنار شهروندان و مسئولین بوده است و آماده بودن نیروهای این سازمان می تواند چاره گشای بسیاری از مشکلات وحوادث در مواقع اضطراری باشد .
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: اگر یه مجموعه بخواهد بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان نماید باید تعامل و همکاری را سرلوحه کارهای خود قرار دهد .
وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات پرسنل هلال احمر زرند خواستار جدیت بیشتر این پرسنل در فراگیری مسائل اموزشی،امداد رسانی و مدیریت بحران شد.
بابائی رئیس اداره هلال احمر زرند نیز ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان شهرستان به ارائه گزارشی ازفعالیتهای اداره خود پرداخت .

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :