زرند نیوز / به مناسبت روز کارمند و هفته دولت سرهنگ زمانی بهمراه جمعی از پرسنل ناحیه مقاومت سپاه زرند با حبیب الله خنجری فرماندار زرند دیدار و گفتگو کردند .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند در ابتدای این دیدار ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی و باهنر این هفته را فرصتی مناسب در راستای ارائه برنامه ها و عملکرد ادارات دانست و تصریح کرد:شهروندان باید بدانند دغدغه اصلی مسئولین رفع مشکل شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به آنان می باشد.
فرماندار زرند تصریح کرد: ارائه عملکرد مناسب از سوی ادارات می تواند شهروندان را با فعالیتهای گسترده ادارات آسنا نموده و در بعضی مواقع توقعات انها را نسبت به این نهادها کاهش دهد .
وی تعامل و همکاری مسئولین شهرستان را ستودنی دانست و گفت: خوشبختانه این تعاملها باعث پیشرفت شهرستان شده است و به تبع سود آن به شهروندان بازخواهد گشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند وی از مسئولین شهرستان خواست بدور از هرگونه حاشیه و نظر سیاسی خدمت به شهروندان را در اولویت برنامه های خود قرار دهند .
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: هرچند فعالیتهای خوبی در سطح شهرستان در حال انجام می باشد اما باید سعی نمائیم تا حدی که رضایت شهروندان حاصل می شود فعالیت نمائیم .
رئیس شورای تامین شهرستان زرند گفت:وجود سپاه و بسیج در کنار دولت و همراهی آنها با دولت مردان زمینه  تسریع در خدمت رسانی به مردمشده است.
سرهنگ زمانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زرند در ادامه ضمن تقدیر از توجه ویژه فرماندار زرند به ادارات ونهادهای نظامی شهرستان گفت: همکاری خوب فرمانداری زرند با سپاه این شهرستان قابل تقدیر و ستایش است.
وی همچنین از همکاری و همیاری فرماندار زرند در ایجاد فضای تعامل و همدلی در شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :