زرند نیوز / حجت السلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز این هفته با گرامیداشت هفته دولت و با اشاره به دیدار هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب  گفت. به بهانه هفته دولت همه سال دولتمردان به دیدار رهبر معظم انقلاب  می روند  و در این دیدارها معمولا رهبری معظم به نکات ضعف و قوت کارنامه دولت اشاره می‌کنند.
امام جمعه زرند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با دولت‌مردان بیان کرد: تقدیر از آرامش و ثبات نسبی در زمینه اقتصادی، مهار نوسانات تند، پایان دادن به مذاکرات هسته‌ای و امثال آن از جمله موضوعات مطرح شده توسط مقام معظم رهبری در این دیدار بود.
 وی با بیان اینکه ایران اسلامی کشوری است که دارای فرهنگ ناب علوی و فاطمی است، تصریح کرد: وجود برخی از مسائل در کشور در شان نظام و انقلاب نیست.
وی با انتقاد شدید در رابطه با  حرفهای ناجوانمردانه به شورای نگهبان گفت هدف از اینگونه جسارتها و حرفهای ناجوانمردانه بر شورای نگهبان  وادار به عقب نشینی کردن از اصول و ارزش های والای انقلاب است  که با خون هزاران هزار شهید به ثمر رسیده است
همه می دانند که شورای نگهبان با افرادی عالم ،مجتهد و … همیشه حافظ و نگهبان قانون اساسی و مشروعیت نظام اسلامی بوده است. لذا موضع گیری در مقابل شورای نگهبان زیر سوال بردن سلامت نظام اسلامی است و دشمنان نظام اسلامی در آستانه انتخابات قصد دارند فضا را ناامن جلوه دهند و علت مخالفت این است که یک شبه دین و ناموس و مملکت اسلامی ما را که با خون هزاران هزار شهید به ثمر رسیده است را بفروشند .
اما انها کور خوانده اند و خداوند متعال نور خود را پر فروغ تر کرده وهیچ گاه به اهداف شوم خود نمی رسند ولکین باید با افزایش بصیرت و دشمن شناسی ،مراقب فتنه انگیزی های دشمنان نظام مقدس باشیم
خطیب جمعه زرند: با اشاره به توطعه های مختلف دشمنان در براندازی انقلاب اسلامی گفت:  ایران اسلامی در دوران انقلاب حتی یک روز خوشی از دست امریکا و اسرائیل نداشته و آنها به این نتیجه رسیدند که از راه نظامی نمی توانند کار ی از پیش ببرند که از راه برجام برنامه ریزی کرده  اند تا به اهداف شوم خود برسند . لذا باید به فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری  توجه جدی داشته باشیم و هرکس فریب دشمن را بخورد خودش را در معرض نابودی قرار داده است .
حجت السلام ابراهیمی از خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در بخشهای مختلف در شهرستان زرند قدر دانی کرد .
انتهای پیام/
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :