زرند نیوز / همزمان با دهه کرامت وبزرگداشت مقام امامزادگان وبقاع متبرکه اولین بزرگداشت امامزاده حمزه شهرستان زرند با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه ، حسنی نژاد ریاست محترم اداره اوقاف وامور خیریه ، محمدی شهردار و جمع دیگری از مسئولین واقشار مختلف مردم این شهرستان همراه با اقامه نماز مغرب وعشاء در مورخه ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ در محل این امامزاده جلیل القدربرگزار شد که در این مراسم امام جمعه محترم به ایراد سخن پرداختند ودر پایان از شرکت کنندگان در این مراسم پذیرایی شام به عمل امد.
سخنرانی شهردار زرند در اولین بزرگداشت امامزاده حمزه ( ع )
14

در مراسم اولین بزرگداشت امامزاده حمزه (ع) ، مهندس محمدی شهردار زرند به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم رمز موفقیت شهرداری را در همکاری شهروندان دانست .

وی در این مراسم با تبریک ولادت امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، یکی از راههای انجام پروژه های عمرانی در شهر را پرداخت عوارض قانونی شهرداری توسط شهروندان برشمرد .

مهندس محمدی با بیان پیشینه تاریخی زرند رمز موفقیت شهرداری را همکاری و اعتماد شهروندان دانست و خاطرنشان ساخت برای ماندگاری فضای های شهری و نگهداری آن همکاری عمومی لازم است .

ایشان تصریح نمود: باید با دقت به اصل جمله درست کردن سخت اما خراب کردن آسان است نسبت به حفظ و نگهداری محیط های شهری و فضای های سبز کوشا باشیم .

شهردار زرند ابراز امیدواری کرد با تغییر رویکرد و تحول بوجود آمده در شهرداری و با استفاده از نیروهای توانمند ، متخصص وهمکاری مسئولین محترم شهرستان بتوانیم دست در دست یکدیگر زرند را شایسته مردمان نجیبش زیباتر از پیش آباد نماییم.

منتخب شورای شهر در پایان سخنان خود از شهروندان خواست تا با ارائه پیشنهادات ، انتقادات و طرح های عمرانی خادمان خود را در شهرداری یاری رسانند .

http://yascms.ir/emam/gozaresh/z340.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z341.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z342.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z343.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z344.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z345.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z346.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z347.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z348.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z349.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z350.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z352.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z353.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z354.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z355.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z356.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z357.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z358.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z359.jpg
http://yascms.ir/emam/gozaresh/z360.jpg
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :