زرند نیوز /

با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،حسن زاده بخشدار بخش مرکزی زرند،روسای ادارات و نهادهای دولتی چندین طرح دیگر درهفته دولت مورد کلنگ زنی و بهربرداری وافتتاح قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این روز کلنگ زنی مجتمع فرهنگی ،مذهبی و درمانی دارالشفاء حضرت ابوالفضل (ع)مورد کلنگ زنی وبازدید قرار گرفت.حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیتهای هیئت امناءسقاخانه ابوالفضل(ع) و اداره اوقاف و امور خیریه گفت: فعالیتهای خوبی در این مجموعه در حال انجام می باشد که امیدواریم ماحصل این طرح رفاه و آسایش شهروندان باشد .
وی گفت: وجود مشکلات ترافیکی در شهرستان زرند و تجمع مطب متخصصین در مرکز شهر همواره شهروندان رابا مشکلاتی مواجه نموده است که این مرکز با دارا بودن پارکینگ و سایر امکانات می تواند جوابگوی بسیاری از مشکلات شهروندان باشد.
وی خواستار همکاری سایر ادارات و نهادها و خیرین در راه اندازی سریع این مجموعه شد و تصریح کرد: تعامل خوب اداره اوقاف و امورخیریه با هیئت امناء این مسجد و استفاده از نیروهای بومی و جوانان این شهرستان توانسته است شهر رزند را به سمت اینده ای روشن هدایت نماید.
در ادامه فرماندار زرند و هیئت همراه طرح های هادی روستاهای ده ایرج،واسط وهمت آباد را  مورد بهربرداری و افتتاح قرار دادند .
همچنین موسسه قرانی بیت الزهرا نیز با حضور فرماندار زرند افتتاح و به بهرداری رسید .
خنجری فرماندار در این مراسم خواستار ترویج بیشترفرهنگ قران خوانی  در بین نوجوانان و نونهالان شد و گفت: امیدواریم به برکت قرآن در انجام وظیفه و ارائه خدمات فرهنگی ناب به شهروندان موفق باشیم .
فرماندار زرند تصریح کرد: انقلاب به برکت قرآن و اعتقادات الهی و دینی مردم توانست به پیرورزی برسدو این مراکز باید با همکاری همه مسئولین و متولیان بیشتر شود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :