زرند نیوز / درخشش دو عضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان زرند در دهمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان  رضوی  شهرکرد .
 
 در میان ۴۰۰ اثر داستان‌نویسی در رده سنی کودک، فائزه عرب‌پور عضو مرکز فرهنگی هنری زرند رتبه نخست این بخش را بدست آورد و
 زهرا مختاری دیگر عضو کانون زرند رتبه برگزیده  داستان‌نویسی نوجوان را از میان ۲۲۵ اثر از آنِ خود کرد.
 
دهمین جشنواره سراسری ادبیات کودک و نوجوان رضوی از سری برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در سه محور شعر، داستان و قطعه ادبی به قلم کودکان، نوجوانان و همچنین بزرگسالان از زبان کودکان و نوجوانان، با محوریت ابعاد مختلف زندگی حضرت امام رضا (ع) است که با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین (ع) بویژه امام رضا (ع)، تکریم تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده تر این آثار برگزار گردید.
 مراسم اختتامیه و معرفی آثار برگزیده این جشنواره ادبی در ۲۷ مرداد سال ۹۴ در شهرکرد برگزار شدو برگزیدگان  جوایز خود را دریافت کردند.

 
با اعلام  برگزیدگان کشوری جشنواره‌های هشت‌گانه کودک و نوجوان رضوی، سه عنوان برگزیده به زرندی ها اختصاص یافت.
 کتاب “جیک جیک” کاری از ‘زهرا عرب’ با مربی‌گری ‘زهره منتظری خادم’ از مرکز فرهنگی هنری زرند عنوان برگزیده دوم بخش کتاب‌سازی رضوی را به خود اختصاص داد.
در همین حال، ‘فاطمه محمدرضایی’ و ‘فاطمه کاربخش’ هر دو از مرکز فرهنگی هنری زرند رتبه برگزیده مسابقه شعرخوانی رضوی را در گروه سنی ۱۰ تا ۱۱ سال کسب کردند.
همچنین ‘مهلا منصوری’ با مربیگری ‘مطهره میرزایی’ در بخش نقاشی و ‘فاطمه ابراهیمی’ در بخش مشاعره با مربیگری ‘ریحانه یزدانی’ رتبه برتر استانی  را کسب کردند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) مسوولیت کارگروه کودک و نوجوان و ۸ بخش آن با موضوع‌های «نقاشی»، «خوش‌نویسی»، «داستان کوتاه»، «شعرخوانی و مشاعره»، «معرفی شخصیت»، «نشریه‌نگاری (کاغذی)»، «قصه‌گویی بین‌المللی» و «معرفی کتاب» (کتاب‌سازی) را بر عهده دارد.
 
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان زرند این موفقیت را به اعضای توانمند کارگاه داستان و مربی پر تلاش و توانای ادبی کانون زرند ریحانه یزدانی تبریک می گوید.
انتهای پیام/
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :