مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی زرند برگزار گردید

زرند نیوز / اختتامیه اردوی جهادی بسیج دانش آموزی حضرت زینب (سلام الله علیها) با حضور حجت الاسلام اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرند و جمعی از اعضای شورای فرماندهی ناحیه ، خواهران بسیجی شرکت کننده در اردوی جهادی در تکیه ابالفضل (علیه السلام ) روستای حتکن زرند برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرند با تبریک دهه کرامت ولادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و امام رضا (علیه السلام ) و تقدیر و تشکر از دانش آموزان دختر بسیجی شرکت کننده در این اردو با ذکر حدیثی از امام رضا (علیه السلام ) گفت : وجود امام در هر زمانی برای مردم به منزله خورشید در منظومه شمسی است . و همه موجودات عالم هستی از نور آن استفاده می کنند و وجود امام و اهل بیت (علیه السلام ) وجود امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در میان عالم چنین حالتی است و گرچه آن حضرت را نمی بینیم اما نشانه های قدرت الهی را مشاهده می کنیم و در همه حال از نورانیت آن حضرت بهره می بریم .

وی افزود : مراقب باشیم رابطه ما با آن حضرت همه جانبه باشد ، رابطه با قرآن کریم ، رابطه با محورهای عبادی باشد و رابطه ما رابطه درونی باشد . و خود را از زنگار گناه پاک کنیم ، و آنچه که اهل بیت (علیهم السلام ) از ما می خواهند انجام دهیم تا مورد عنایت خداوند متعال و اهل بیت (علیه السلام ) قرار گیریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ادامه سخنان گفت : قدر دوران جوانی و نوجوانی خود را بدانید و از لحظه لحظه عمر خود خصوصا اردوهای جهادی بهره ببرید ودر همه حال کارهای خود را از روی اخلاص و رضایت خداوند متعال انجام دهید و خود را تزکیه کنید و در همه حال شما دختران بسیجی الگوی خود را حضرت فاطمه زهرا و حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) در زندگی قرار دهید .

این مراسم با اهدای جوایز به شرکت کنندگان در کلاسهای مختلف و پخش کلیپ و اجرای سرود توسط دانش آموزهای دختر بسیجی همراه بود .

در حاشیه این مراسم خانم عظیمه پور رشیدی مسئول بسیج دانش آموزی حضرت زینب (سلام الله علیها) سپاه زرند با مصاحبه با روابط عمومی این ناحیه گفت: اردوهای جهادی دانش آموزان بسیجی این حوزه با حضور ۴۰ نفر و به مدت ۵ روز در روستای حتکن زرند با برپایی کلاسهای آموزش قرآن کریم ،ربان دوزی ، پته دوزی ، کاردستی ، نقاشی ، احکام ، زبان انگلیسی بر گزار گردید.

وی دیگر برنامه ها را بر پایی کوهپیمایی و پیاده روی دانش آموزی شرکت کننده ، تپه نویسی و بررسی موانع و مشکلات روستای حتکن و ارجاع به مسئولین ذی ربط عنوان و از همه دانش آموزان شرکت کننده در این اردو ،دهیار روستا ، حوزه مقاومت سید الشهداء (علیه السلام ) هیئت امناء مسجد ابالفضل (علیه السلام ) و همه کسانی که در طول برگزاری این اردو همراهی کردند، تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :