زرند نیوز / در سومین روز از هفته دولت که با نام دولت تدبیر و امید دولت همدل مردم سه طرح مورد افتتاح و بهربرداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این مراسمات که با حضور مهندس صفی زاده سرپرست دفترامور عمرانی و برنامه ریزی ،شهابی بخشدار بخش یزدان آباد،بخشداران بخش یزدان شهر ،شهردار یزدان شهر و جمعیب از روسای ادارات حضور داشتندکلینیک و مرکز معاینه کوبی دامپزشکی ابراهیمی بخش یزدان آباد مورد بهربرداری و افتتاح قرار گرفت.
دکتر لطف علی پور رئیس اداره دامپزشکی زرند راه اندازی الین مرکز را یکی از نیازهای این بخش دانست و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این بخش شاهد کاهش بیماریهای دامی باشیم .
وی هزینه راه اندازی این مرکز را ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال اعلام کرد .
همچنین طرح ابیاری کم فشار ماکارانی مهندس ریاضی نیز با اعتباری بالغ بر ۱/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال مورد بهربرداری و افتتاح قرار گرفت .
در ادامه نیز پروژه تثبیت شن های روان در روستای فتح آباد یزدانشهر مورد بهربرداری و بازدید قرار گرفت.
مهندس میرزائی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان زرند هدف از اجرای این طرح را تثبیت شن های روان و بیابان زدائی این بخش دانست و گفت: این طرح در ۱۲۰هکتار از منابع طبیعی به صورت نهالکاری و ۲۴کیلومتر رسوب گیری به انجام رسیده است .
وی اجرای این طرح را از سال ۹۳ عنوان کرد و گفت: برای اجرای این برنامه بالغ بر ۱/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال هزینه در نظر گرفته شده است

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :