زرند نیوز / همزمان با آغاز هفته دولت دو طرح عظیم مخابراتی و راهسازی در شهرستان زرند افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این مراسمات ۳۰۰۰پورت ADSLمرکز مخابرات زرند، شهرک فرهنگیان ،عباس آباد و روح آباد و افزایش ۱۷۰۰شماره مخابراتی به مرکز شماره یک با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند و مدیران و مسئولین شهرستان مورد افتتاح و بهربرداری قرار گرفت .
مهندس محمدی رئیس اداره مخابرات زرند در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات پرسنل مخابرات اظهار امیدواری کرد راه اندازی این سیستم بتواند بخشی از مشکلات شهروندان را برطرف نماید.
وی هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۴/۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال عنوان کرد.
همچنین با حضور فرماندار زرند و مهندس محمدی شهردار زرند و نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی کلنگ باند دوم کمربند غربی زرند به زمین زده شد .
مهندس نورالدینی رئیس ادراه راه و شهرسازی زرند در حاشیه ایم مراسم گفت: این کمربند با اعتبار      بالغ بر  ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال و به طول دو و نیم کیلومتر در فاز اول انجام خواهد گرفت .
وی تصریح کرد: در اجرای این پروژه همکاری و همراهی شهرداری می تواند تاثیر گذار باشد و امیدواریم بتوانیم با اجرای این طرح بخش عظیمی از مشکلات شهروندان را برطرف نمائیم .
حبیب الله خنجری نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام گرفته نقش این باند در راه دسترسی آسان روستاها به شهر را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: امیدواریم با همکاری ادارات و نهادهای ذیربط شاهد به ثمر نشستن هر چه زودتر این باند باشیم.

2 1

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :