زرند نیوز / جشن دهه کرامت در پایگاه مقاومت حدیث بابتنگل و سپاه زرند برگزار شد

 

مراسم جشن دهه کرامت در نمازخانه سپاه زرند

همزمان به دهه کرامت وبه همت روابط عمومی وتبلیغات سپاه زرند مراسم جشن دهه کرمات با حضور کارکنان پایور و وظیفه در نمازخانه سپاه زرند برگزار گردید

در این مراسم همتی مداح اهل بیت (علیه السلام ) به مولودی خوانی پرداخت .

حسین بخشی مسئول روابط عمومی این ناحیه گفت :همزمان با دهه کرامت وبه همت حوزه وپایگاههای مقاومت این شهرستان وژه برنامه های مختلفی از طرف حوزه وپایگاههای مقاومت برگزار می گردد ،

وی این برنامه ها را برپایی ایستگاههای صلواتی ،برپایی جشن دهه کرامت،برپایی مسابقات فرهنگی ورزشی وقرآنی ،کتابخوانی ،تهیه وتوزیع برشور ،دیدار وسرکشی از خانوادهای شهداء وایثارگران ،برپایی حلقه های شجره صالحین وددهها برنامه دیگر برشمرد .

 

جشن دهه کرامت در روستای باب تنگل

همزمان با دهه کرامت و به همت پایگاه مقاومت حدیث حوزه بسیج خواهران سپاه زرند جشن دهه کرامت با حضور حجت الاسلام اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرند و خواهران بسیجی این پایگاه در تکیه ابالفضل (علیه السلام ) این روستا برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرند با تبریک دهه کرامت ولادت کریمه اهل بیت (علیه السلام ) و ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (علیه السلام ) گفت: آنچه را که اهل بیت (علیهم السلام ) از ما می خواهند انجام دهیم و راه ومنش ایشان را در همه حال سر لوحه زندگی خود را قرار دهیم و در همه حال کارهای ما از روی اخلاص و توجه به خدا باشد و رضای خداوند متعال را در نظر بگیریم و اگر کار و عمل ما از روی توجه و اخلاص باشد ،خداوند متعال و ائمه معصومین (علیهم السلام ) به ما نظر لطف دارند . وی خطاب به خواهران گفت : آنچه را که شما خواهران باید مد نظر قرار دهید. حجاب فاطمی و زینبی (سلام الله علیها) عفت و پاکدامنی و تربیت در فرزندان صالح و شایسته برای نظام انقلاب اسلامی ایران است . نکته دیگر مواظب جنگ نرم دشمن باشیم ، چرا که دشمن به دنبال از بین بردن اعتقادات و باورهای دینی جوانان و نو جوانان ما هست مواظب ومراقب باشیم.

در ادامه این مراسم به ۴تن از خواهران بسیجی این پایگاه که حافظ کل قران کریم بودن هدایایی اهداء گردید

این مراسم بامولودی خوانی همراه بود

 

1 (2) 1 (1) 1 (4) 1 (3)

 

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :