امام جعه زرندزرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز این هفته با اشاره به متن برجام گفت جمع بندی مذاکرات هسته ای در وین، حاصل تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب بوده و با استقامت و ایستادگی ملت ایران و تلاش دانشمندان و مذاکره کنندگام هسته ای کشورمان به دست آمده است. وتا بررسی مراحل قانونی  این متن ۹۰ روز فرصت داریم  .اما نکته قابل توجه این است که امریکا خواستار این  است که به خیال خام خود  ایران دست از شعارهای مر گ بر امریکا بر دارد .اما اگر برجام هم مورد توافق قرار بگیرد ارزوی صرف نظر از  شعار مرگ بر امریکا و مبارزه با استکبار را باید به گور ببرد و این شعار مرگ بر امریکا ایران اسلامی و مرگ بر استکبار تمام نخواهد شد .و ملت ایران با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری هیچگاه از اصول انقلابی خود ، مبارزه با استکبار و استعمار و حمایت از نهضت های آزادی بخش دست بر نمی دارد.
وی افزود از یک طرف امریکا مدعی مبارزه با ترورسیم است و از طرفی داعش و منافقین را مورد حمایت های خود قرار می دهد.
خطیب جمعه زرند در ادامه با اشاره به سالروز کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲گفت یکی دیگر از جنایتهای بی شمار  آمریکا و انگلیس   معرفی کرد و گفت: آمریکایی‌ها و انگلیسی ها در این روز برای تامین منافع خود در مقابل مردم ایران ایستادند و محمدرضا شاه را دوباره به قدرت بازگرداندند.و میلیونها بشکه نفت ایران را به غارت بردند.
 حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه کودتای ۲۸ مرداد سرمنشأ خیانت آمریکا در ایران است، تصریح کرد: کودتای ۲۸ مرداد از حوادث عبرت‌آموز و تلخ تاریخ اسلام است که با تفکر و تامل در آن می‌توان از تکرار چنین حوادثی در کشور جلوگیری کرد.
وی با بیان اینکه ناکامی مصدق در ایجاد دموکراسی مورد نظرش همچون لکه ننگی بر تاریخ کشور بر جای ماند. افزود امروزه مردم ایران اسلامی فعال و آگاه سیاسی هستند و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای رشد و توسعه کشور گام بر‌ می‌دارند.
خطیب جمعه زرند  با اشاره به در پیش بودن دهه کرامت جهانی‌شدن دهه کرامت را افتخار بزرگی برای ایرانی اسلامی دانست و خواستار برنامه‌ریزی‌های مسئولین فرهنگی در هر چه باشکوهتر برگزار شدن مراسم های جشن این ایام شد .
وی با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه گفت رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه همه توان نظامی و اطلاعاتی خود را برای نابودی حزب الله به کار گرفت، اما باز هم شکست مفتضحانه ای را خورد .
 امام جمعه زرند از حضور مردم ولایتمدار شهرستان زرند در مراسم تشییع جنازه شهدا غواص تجلیل کرد و افزود در تک تک وصیتنامه شهدا اطاعت از ولایت موج می زند و مسئولین بدانند که این مسئولیت انها به برکت خون شهیدان است .
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :