فرماندار خنجریزرند نیوز / حبیب الله خنجری فرماندار زرند ضمن تقدیر از حضور شهروندان در مراسم تشیع شهداء غواص پیامی را به شرح ذیل صادر کردند.در این پیام آمده است…..

بسم رب الشهداء والصدیقین
بار دیگر عطر شهادت، کوچه باغ‌های شهرمان را از شمیم ایستادگی و ایثار معطر کرده و شهیدان از سفر برگشتند.
درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها. و سلام بر شهدای عزیزی که بر خاک افتادند تا امروز در مقابل دشمن به خاک نیفتیم و سر خم نکنیم.
مردم انقلابی و ولایت‌مدار زرند، با حضور بی‌نظیرشان در خیابان‌های شهر زیر تیغ آفتاب سوزان سر از پا نشناخته و آغوش مهربانی و وفاداری را به روی غواصان شهید گشوده‌اند که همه ناظران را به تحیر واداشته‌اند.
و زبان قاصر است از این همه شکوه وایثار و باید گفت آفرین بر مردم ولایی شهرستان زرند  که یوم‌الله بزرگی را رقم زدند و حماسه‌ای سترگ را آفریدند. آفرین بر همت و عزم والایتان
اما  حضور شما درمراسم استقبال و تشییع باشکوه شهدای غواص ، صفا و معنویت سال‌های دفاع مقدس را زنده کرد.
لازم می‌دانم از همراهی، پشتیبانی و مساعدت عموم مردم شهید پرور این خطه و نهادها، ارگان‌ها و اداراتی که با تلاش خالصانه، مقدمات برگزاری مراسم باشکوه استقبال را فراهم آوردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم؛ رجاء واثق دارم که این زحمات و تلاش‌ها علاوه بر جلب رضوان الهی، به‌عنوان باقیات‌الصالحات در پرونده معنوی آنان مدنظر حضرت حق قرار خواهد گرفت.

حبیب الله خنجری- فرماندار شهرستان زرند

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :