شهید 2زرند نیوز / شهرستان زرند همچون سایر شهرستانهای استان کرمان میزبان یازده پرنده خونین بال هشت سال دفاع مقدس خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند نشست ستاد استقبال از این شهداء با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،روسای ادارات بنیاد شهید و امور ابثارگران،سازمان تبلیغات و جمعی از مدیران ارشد شهرستان در محل دفتر فرماندار زرند تشکیل شد.

در ابتدای این نشست خنجری فرماندار زرندضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس از ورود کاروان شهداء در هیجدهم مرداد ماه ۹۴به شهرستان زرند خبر داد وگفت :خداوند این توفیق بزرگ را به استان کرمان و شهرستان زرندعنایت فرموده که مرداد ماه امسال  را در محضر شهدای عزیز غواص و خط شکن عملیات کربلای۴ باشیم .

حبیب الله خنجری گفت: باتوجه به اینکه این مراسم بعد از چندین سال در شهرستان برگزار خواهد شد باید تمام سعی خود را درجهت هر چه باشکوهتر برگزار کردن این مراسم بکار بگیریم.

فرماندار زرند گفت: مردم شهرستان زرند نیزبا حضور خود در مراسم استقبال از شهداء تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد و نشان میدهند که شهداء تا ابد جاودانه هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان به برنامه های این مراسم اشاره تصریح کرد: مراسم استقبال ،وداع و تشیع جزء برنامه های این مراسم خواهد بود که تمامی دستگاههای دولتی باید در این مراسم حضور فعالی داشته باشند.

خنجری  به مسیرهای این مراسم نیز اشاره کرد و گفت: مراسم استقبال از خیابان شهدای محمداباد شروع و باگذشتن از مسیرهای خیابان چمران،خیابان امام خمینی ،خیابان بهشتی ،بلوار آزادی به سمت کرمان حرکت خواهد کرد . وی گفت: باتوجه به ورود کاروان شهداء از سمت رفسنجان مردم روستاهای جرجافک،ده ایرج ،واسط ،اسماعیل آباد ،روح آباد ومحمد آباد نیز با هماهنگی بخشداری مرکزی مراسم استقبال را برگزار خواهند کرد.

فرماندار زرندضمن تبریک به خانواده شهید عبدالله زاده گفت: شهید عبدالله زاده نیز پس از ۲۹سال دوری از وطن باردیگر به آغوش خانواده خود بازخواهد گشت و بر روی دستان مردمان این شهرستان تشیع و به خاک سپرده خواهد شد.

وی تصریح کرد: مراسم وداع با شهید عبدالله زاده نیز دوشنبه شب۱۹-۵-۹۴ و بعد از نماز مغرب وعشاء در محل سالن اداره اموزش و پرورش وهمراه با قرائت زیارت عاشورا انجام خواهد گرفت.

حبیب الله خنجری فرماندار زرند به مراسم تشیع این شهید نیز اشاره کرد و افزود: این مراسم نیز از ساعت ۹صبح روز بیستم مرداد ماه و از محل اداره اموزش و پرورش شروع و تا انتهای خیابان بهشتی ادامه خواهد داشت .

فرماندار زرند اظهارامیدواری کردبا برگزاری مراسم باشکوه بتوانیم گوشه ای از زحمات این عزیزان را جبران نمائیم.

شایان ذکر است شهیدفرهنگی مهدی عبدالله‌زاده متولد سوم خرداد ۴۳، بسیجی گردان ۴۱۱ لشکر ۴۱ ثارالله است که در چهارم دی‌ماه ۶۵ در عملیات کربلای چهار در جزیره ام‌الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شد و پس از ۲۹ سال هویت این شهید گرانقدر مشخص شده و خبر شهادتش به خانواده‌ وی اعلام شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :