امام جعه زرندزرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به مذاکرات هسته ای از دولت و فرزندان شجاع و رشید ملت قدر دانی کرد و گفت تیم هسته ای در راستای توصیه های مقام معظم رهبری در نرمش قهرمانانه با عث پیشرفتهای هوشمندانه ای شدند .
واما هنوز اتفاقی نیافتاده و با توجه به آنچه که در برجام آمده ۹۰ روز فرصت برای بررسی تفاهم نامه وین وجود دارد که باید کار کارشناسی  توسط مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت ملی صورت بگیرد.اگر مورد تائید قرار گرفت مورد تائید ملت ایران هم هست 
.
وی افزود: با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری نقدها به تفاهم مذاکرات نباید باعث ایجاد   دودستگی در جامعه شود. رد یا قبول مذاکرات یک تصمیم ملی است نه  جناحی خطیب جمعه زرند. امریکا را دشمن شماره یک انقلاب اسلامی دانست و افزود به برکت انقلاب اسلامی و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و برکت خون شهدا  دشمنان توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند .اگه دشمنان می توانستند تمام پیچ و مهره های هسته ای ما را باز می کردند .اختلاف بین حزب دمکرات و جمهوری خواه امریکا مصرف داخلی دارد این دوحزب همانند دولبه قیجی هستند که برای از بین بردن اسلام همواره تلاش می کنند .
.
خطیب جمعه زرند سالروز شهادت آیت الله شیخ فضل الله نوری  را گرامی داشت و افزود : شهید شیخ فضل‌الله نوری از جمله روحانیونی بود که در پیروزی نهضت مشروطه نقش مهمی ایفا کرد  اما، پس از مشاهده انحراف این نهضت بنای مخالفت با روشنفکران غرب‌زده گذاشت. و از نخستین عالمان اسلامی بود که به نقشه استعمار در جهت اسلام‌ز‌دایی و جایگزین کردن حکومت لائیک تحت پوشش مشروطه و قانون اساسی پی‌برد و سعی کرد تا اجازه ندهد ملی‌گرایی به جای اسلام‌گرایی بنشیند و به نام آزادی و دموکراسی‌، بی‌بند و باری غربی در جامعه اسلامی حاکم شود.وکسانی که به مقامات معنوی رسیدند و درتاریخ ماندگار شدند  و مهمترین عامل صعود انسانها  استواری و استقامت و پایداری در مسیر حق است.لذا باید با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری در راستای اهداف بلاند انقلاب اسلامی گام بر داریم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم تا در مقابل توطعه های دشمنان مصون بمانیم .
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :