زرند نیوز / پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان زرندبا محوریت نماز جمعه با حضور خنجری فرماندار،حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه،جعفری رئیس دادگستری،قوی دل دادستان و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این نشست حبیب الله خنجری فرماندار زرند ضمن قرائت ایه ای از کلام الله مجید به اهمیت نماز جمعه پرداخت و گفت: نماز جمعه یکی از بزرگترین اجتماعات مذهبی بعد از کنگره عظیم حج می باشد .
خنجری فرماندار زرند ضمن تبریک هفته نماز جمعه از برگزاری شورای اداری با محوریت نماز جمعه گفت و تصریح کرد: خوشبختانه همکاری خوب اعضاء ستاد نماز جمعه و همراهی شهروندان با این ستاد شاهد استقبال خوب شهروندان از نماز جمعه در شهرستان زرند می باشیم.
فرماندار زرند گفت: مسئولین و کارکنان ادارات باید حضور در این نماز جمعه را در سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و شرایط حضور کارکنان خود را نیز در این نماز فراهم آورند. فرماندار زرند در ادامه به حضور بعضی از مدیران کل در شهرستان اشاره کردو گفت: متاسفانه شاهدیم که بعضا مدیران کل بدون هماهنگی در شهرستان حضور پیدا می کنند که این امر در صورت بروز حادثه ای باعث مشکلات متعددی برای مسئولین شهرستان خواهد شد.
وی گفت: حضور مدیران کل در شهرستان در راستای ارائه مشکلات شهر و برنامه ریزی در جهت انجام آنها می باشد
وی در ادامه افزود: برنامه زمان بندی شده جلسات نیز اماده و در ابتدای سال به ادارات ارسال شده است و حضور مدیران خود ادارات در جلسات در جهت تصمیمات لازم  است.
نماینده عالی دولت در ادامه از بروز مشکلات در خصوص بعضی از مصاحبه های تلفنی گفت و تصریح کرد: ارائه هرگونه اطلاعاتی اداره از سوی مدیران به جراید و سایتها باید با درخواست کتبی و مکاتبات انجام گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه زرند نیز ضمن تبریک هفته نمازجمعه از ارزش بالای این نماز در اسلام گفت و تصریح کرد: نماز جمعه انسان را به رستگاری و خوشبختی فرا می خواند .
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی تصریح کرد: اقتدار مسلمانان در دین اسلام وقدرت ایمان در دنیا با نماز جمعه بیشتر مشخص می شود.
امام جمعه زرند خواستار همکاری مسئولین ادارات در ساخت مصلی پیامبر اعظم (ص)شد وتصریح کرد:ساخت این مصلی با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال انجام می باشد و همکاری مدیران ادارات و خیرین در ساخت این مصلی می تواند مشکلات ستاد نمازجمعه را کاهش دهد .
قوی دل دادستان زرند نیز در اولین حضور خود در شورای اداری شهرستان از شناسائی وظیفه مدیران در شناسائی تهدیدها و اسیبها گفت وتصریح کرد: عدم آگاهی به قوانین و مقررات و عمل نکردن به وظایف مهمترین مشکل جامعه ها و خانوداها در آسیبهای اجتماعی می باشد.
شایان ذکر است علیزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)نیز در پایان به ارائه گزارشی از فعالیتهای این اداره پرداخت.

12

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :