زرند نیوز / بمنظور تجلیل از خدمات صادقانه بازنشستگان  صنعت برق شمال استان مراسم با شکوهی در تالار فرهنگیان شهرستان زرند برگزار شد .
 دراین مراسم که مدیران عامل شرکت های تولید و توزیع  برق و جمع کثیری از بازنشستگان صنعت برق شمال استان به اتفاق همسران خود حضور داشتند،  
 جناب اقای مهندس حیدری مدیر عامل شرکت تولید برق زرند ضمن خیرمقدم گویی و ابراز خرسندی از دیدار پیشکسوتان  صنعت برق، از   عوامل برگزاری این برنامه تقدیر و تشکر کرد. وبرگزاری این مراسم را جهت تجدید دیدار و پاسداشت خدمات بی دریغ همکاران بازنشسته دانست و گفت: خواستیم گوشه  ای از خدمات صادقانه  شما همکاران خدوم و متعهد را ارج بنهیم ،وی ضمن گرامیداشت منزلت و جایگاه بازنشستگان در ساختار اجتماعی و سازمانی نیروگاه و لازمه توجه به این قشر زحمت کش را جزء وظائف ذاتی مدیران شرکت عنوان کردند.مهندس حیدری گفت در سایه خلاقیت و توان تکنسین‌ها و مهندسین باهوش بدون مشاوره نیروهای خارجی پیشرفتهای بسیار خوبی در صنعت برق   داشته‌ایم.  وی با اشاره به تعهد و تخصص همکاران بازنشسته اظهار داشت: شما در طول خدمت   پویایی صنعت برق را به اثبات رساندید، نیروگاهی که   از رده خارج اعلام شده بود، بدست توانمند شما بازسازی شد و هم اکنون همچون ستاره ای در صنعت برق کشور می درخشد و این جزء افتخارات دوران خدمت شماست.علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی استان هم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع پیشکسوتان و گنجینه های خرد و تجربه صنعت برق که نور و روشنائی را به خانه های مردم را داده اید مایه مباهات سازمان تامین اجتمائی است .وی افزود بازنشستگان  سرمایه ای گرانبها برای همه ما هستند , چرا که   احترام و قدر شناسی کوشش ها و تلاشهای بازنشتگان عزیز با کمال صداقت  ۳۰ سال از بهترین سالهای عمر خود را در مسیر سازندگی ،  آبادانی و خدمت به جامعه صرف کرده اند بخشی از فرهنگ جامعه ایرانی است و خوشبختانه در این خصوص احترام ، کرامت گذاری به بزرگان و پیشکسوتان در خانواده های ایرانی کاملاً مشهود است 
 اقای حسینی . با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی ارتباط مستقیم با کارگر دارد گفت: وظیفه ما حفظ حراست از منابع و زحمات کارگران است تا در ایام بازنشستگی و پیری از دسترنج خودشان که در طی سالهای متمادی پس انداز کرده اند استفاده کنند چرا که جامعه و تولید همه مرهون و مدیون کارگران هستند و ماهم به نوبه خود از زحمات آنها تقدیر و تشکر می کنیم .
مدیر کل تامین اجتمایی استان با اشاره به کارهای سخت و زیان اور گفت افرادی که ۲۰ سال در کارهای سخت و زیان اور مشغول به کار بوده اند میتوانند با زنشسته شوند و از ۳۰ سال سابقه مستمری بهرمند شوند .
مدیرکل تامین اجتماعی استان از بدهی ۲۰۰ میلیارد تومانی تعدادی از کارفرمایان ار استان خبر داد و اظهار امیدواری کرد کارفرمایان که به این سازمان بدهی هستند نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند تا این سازمان بتواند در خدمت رسانی به جامعه هدف خود موفق تر باشد .
وی یاد اور شد حق بیمه هرماه حداکثر تا پایان ماه بعد باید پرداخت شود تا مشمول پرداخت قانون جرائم نگردند .
وی افزود: درحال حاضر در استان ۱میلیون ۴۰۰ هزار نفر  تحت پوشش بیمه تامین اجتمائی قرار دارند   و ماهیانه ۸۰ میلیارد تومان مستمری دریافت می کنند .
حسینی مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: شهر زرند با ۲۴هزار نفر بیمه شده اصلی ،۵هزار نفر مستمری بگیر و ۳هزار کارگاه فعال از آمار خوبی در بخش تأمین اجتماعی برخوردار است.در پایان این مراسم از ۱۵۰ نفر بازنشستگان شرکت تولید برق زرند و۵۳ نفر بازنشسته صنعت برق شمال استان با اهدا لوح تقدیر تجلیل  شد.
هنرمندان زرندی با اجرای برنامه¬های متنوع هنری شامل: نمایش  ، اجرای موسیقی سنتی،  مسابقه و … لحظات شاد و مفرحی برای حضار بوجود آوردند.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :