زرند نیوز / مراسم دیدار با خانواده‌   شهید مهدی عبدالله زاده  از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس که به تازگی احراز هویت شده‌اند، پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران  در منزل این شهدا والا مقام برگزار شد.

حسن عرب رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زرند هم گفت  شهادت جهاد در راه خداوند متعال است و شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس برای آرامش و آسایش ملت ایران جان خود را فدای انقلاب کردند.

 وی با اشاره به اینکه خداوند به منزل شهدا نظر خاصی دارد، افزود: منزل شهید عبدالله زاده   که در راه خدا با جان و دل جنگید  جزو این مکان‌ها است.وی گفت شهید مهدی عبدالله زاده  متولد سوم خرداد ۴۳   (بسیجی) گردان ۴۱۱ لشکر ۴۱ ثارالله  که در تاریخ چهارم دیماه ۶۵ در عملیات کربلای ۴ در جزیره ام الرضا به درجه رفیع شهادت نائل شده است  که پس از ۲۹ سال هویت این شهید گرانقدر  مشخص شده و امروز خبر شهادتش به خانواده‌های وی اعلام شد.

شهید عبدالله زاده دانشجوی مرکز تربیت معلم  از شهدای فرهنگی ،۱۲ ماه حضور در جبهه و در چنر عملیات مختلف شرکت داشت .وی افزود مراسم استقبال از ۲۱ شهید  از شهدای که اخیرا شناسائی شده اند در مورخه ۱۷/۵/۹۴ در شهرستان زرند انجام میشود و مراسم تشییع جنازه شهید مهدی عبدالله زاده در مورخه ۲۰/۵/۹۴ همزمان با شهادت امام صادق (ع) برگزار میشود  .

وی یاد اور شد شهدای که وارد استان میشوند مربوط به شهرستانهای زرند ،کرمان ، رفسنجان ،شهربابک،سیرجان،بم،بافت می باشند و ۱۰ شهید گمنام به رودبار جنوب انتقال می یابند.

شهید

مادر شهید عبدالله زاده گفت   : خیلی خوشحالم که فرزندم برگشته است و    خوشحالم از اینکه فرزندم   را در بین ۱۷۵ شهید دیگر تشخیص داده و ما همدیگر را بلأخره پس از این همه سال چشم انتظاری زیارت میکنیم ، خدا صدایم را شنید و او را به من بازگرداند.

این مادر شهید   می‌گوید: ۲۹ سال از آن روزها می‌گذرد و من سعی کردم زیاد گریه نکنم و به خاطراتش دل خوش کنم،

مادر شهید عبدالله زاده  گفت  فرزند   شهیدم مهدی عبدالله زاده یکی از خط‌شکنان عملیات کربلای ۴،که در منطقه ام‌الرضا به شهادت رسید  .

خواهر شهید عبالله زاده  هم گفت خدارا شکر میکنم  حالا پس از ۲۹ سال چشم انتظاری برادرم را در آغوش خواهم کشید و درد دل‌های نگفته این همه سال دوری را با او بازگو خواهم کرد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :