زرند نیوز / کوهبنان به عنوان یک شهر تاریخی و به دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان همه روزه مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار می گیرد و مردم صمیمی و مهمان نواز این شهر شایستگی آن را دارند که در شهری زیبا و توسعه یافته زندگی کنند و خوشبختانه امروزه این مهم در پرتو تلاش شبانه روزی  محسنی شهردار محبوب کوهبنان در حال تحقق یافتن است.

اقدامات گسترده و تلاش های خستگی ناپذیر شهردار سختکوش در جهت عمران و آبادانی امروزه شهر را از ایستایی به تحول گرایی هدایت نموده و چهره شهر را دگرگون کرده است و باید اذعان داشت تلاشهای بی امان «یاسر محسنی» که یاد و خاطره فداکاری های نسل اول انقلاب را تداعی می کند و ساماندهی و زیباسازی های انجام شده در شهر با گذشت فقط چند ماه از فعالیت ایشان تا کنون آنقدر عظیم و بیاد ماندنی است که نیاز به بررسی و تفصیل دارد و فرصتی دیگر باید بدان پرداخت.
بدون شک ایجاد شهری آباد و زیبا و در خور میراث فرهنگی و افتخار آمیز کوهبنان کاری ساده نیست و همکاری و همدلی کلیه مسئولان و مردم عزیز را می طلبد و شهردار پر تلاش می کوشد که با همکاری شورای شهر با گسترش فضاهای سبز و ایجاد پارک ها در گوشه و کنار شهر، بلواربندی خیابانها و زیبا سازی میادین و خیابان ها خدمتی در خور شان و منزلت مردم این شهر کهن ارائه نماید و این امر موجب رضایت و خشنودی کلیه مردم فهیم و قدرشناس کوهبنان شده است و شایسته تقدیر است.شهردار

تقدیر و تشکر از فعالیت های ارزنده شهردار محبوب به عنوان یک وظیفه انسانی و شهروندی بر همه شهروندان کوهبنانی لازم و ضروری است. بدون شک محسنی در قلب های مردم کوهبنان ماندگار شده وهمچنان خواهد ماند. کاش روش ومنش او ملکه ذهن وجان سایر مسوولان ما شود که در ان صورت سرنوشت به گونه ای دیگر برای ما رقم خواهد خورد.

محمود جعفری

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :