کشتارگاه 1
زرند نیوز / ضمن مراسمی باحضور حبیب الله خنجری فرماندار و اعضا شورای اسلامی شهر زرند طرح بهسازی کشتارگاه صنعتی زرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گفته رضایزدانپناه سرپرست شهرداری زرند با پیگیریهای و همت شورای شهر، همدلی فرمانداری،   کشتارگاه  شهرستان زرند با هزینه ای بالغ بر یک میلیاردو پانصد میلیون ریالی از سنتی  به نیمه‌صنعتی ارتقا پیدا کرده است که تجهیز و بهسازی ان هر اکنون در این کشتارگاه دام به صورت کاملا بهداشتی ذبح می‌شود و عملیات‌های مختلف روی آن به صورت صنعتی و بهداشتی صورت می‌گیرد.رضا یزدانپناه گفت: ساخت محفظ هدایت دام سنگین به کشتارگاه،خرید اره شقه کن،خرید جکهای هیدرولیک،دستگاه پوست کن،راه اندازی کارواش ،ساخت سکوی سلاخان و…از اقدامات مهم شهرداری در بخش کشتارگاه عنوان کرد .
سرپرست شهرداری زرند در ادامه به راه اندازی کارخانه ماسه شوئی شهرداری اشاره کرد و گفت: اجرا و راه اندازی این طرح هزینه ای با لغ بر سه میلیاردو پانصد میلیون ریال برای شهرداری در برداشته است.
وی گفت:با حرکت جهادگونه پرسنل شهرداری شاهد افتتاح دو طرح عظیم در شهرداری زرند می باشیم که امیدواریم ثمره راه اندازی این دو طرح برای شهروندان باشد.
 حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم  از تلاش و پیگیری سرپرست شهرداری و اعضا شورای اسلامی در بهسازی کشتارگاه زرند قدر دانی کرد .
کشتارگاه 2
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :