زرند نیوز / سرباغ حتکن که به عنوان بهشتی در دل کویر و چالوس زرند شناخته می شود چهارشنبه ۳۱تیرماه نود و چهار میزبان نماینده عالی دولت تدبیر و امید  آقای خنجری به همراه مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان زرند بود. در این جلسه صمیمی که مردم و شورا و دهیاران دهستان حتکن حضور داشتند و حدود ۲ساعت به طول کشید فرماندار محترم ضمن استماع به مشکلات دهستان که توسط نماینده بخشداری در روستای سرباغ و دهیار روستاهای سرباغ و حتکن بیان شدند دستور بررسی و اقدام از جمله موارد ذیل را نمودند.
– اجرای طرح هادی مصوب روستای سرباغ که پس از درخواست روح اله علیزاده از فرماندار محترم مبنی بر تأمین اعتبار این طرح ؛ آقای خنجری ، دستور اقدام لازم را به رئیس محترم بنیاد مسکن دادند و همچنین باتوجه به اینکه تعدادی تیر برق در مسیر اجرا طرح می باشند مقرر گردید آقای مهندس اعلاء رئیس محترم اداره برق در خصوص جابجایی تیرهای برق پیگری و اقدام لازم را بعمل آورد.
– سیمانی کردن جوب های کشاورزی طرف شمال روستای سرباغ و همچنین روستای دهمیلان که از سال گذشته در نوبت اجرای طرح مذکور می باشند که پس از درخواست دهیار سرباغ از فرماندار محترم مبنی بر تأمین اعتبار این طرح، مهندس زارعی رئیس محترم جهاد کشاورزی قول اجرای طرح مذکور را ظرف دو ماه آینده را دادند.
– طرح احداث دیوار سنگی که در مسیر اصلی ورودی روستا قرار دارد و باعث فروریختن خاک و در بعضی مواقع بستن مسیر ورودی روستا میگردد که فرماندار محترم دستور دادند پس از مطرح کردن موضوع در شورای بخش مرکزی ، اقدام لازم در این خصوص صورت گیرد.
ضمناً در این جلسه دهیاران روستای حتکن و دهمیلان نیز مشکلات روستای خود را بیان نمودند که فرماندار محترم دستور بررسی موضوعات را به دفتر فنی فرمانداری ابلاغ نمودند.
لازم بذکر است در این جلسه روح اله علیزاده در خصوص زمان اجرای عملیات گازرسانی به دهستان حتکن را از فرماندار محترم سوال نمودند که  آقای خنجری از شروع عملیات گازرسانی در یک سال آینده را خبر داد که موجبات خوشحالی مردم روستا و تشکر از فرماندار محترم را فراهم نمود.
شایان ذکر است فرماندار محترم ضمن بازدید از منبع آب آشامیدنی قبلی سرباغ که در روستای حتکن توسط یک نفر از اهالی تصرف گردیده بود قرار گرفت و به سرپرست محترم اداره آب دستور بررسی فوری مبنی بر رفع تصرف منبع را دادند
در پایان نماینده عالی دولت در شهرستان زرند با حضور در گلزار شهدای حتکن و نثار فاتحه به روان پاک شهداء ، به این سفر که ان شاءاله شاهد اثرات خیر آن در چند ماه آینده باشیم خاتمه دادند.
باامید به موفقیت هرچه بیشتر دولت تدبیر و امید
در خدمات رسانی بیشتر به مردم شریف دهستان حتکن
روح اله علیزاده حتکنی- دهیار سرباغ

سرباغ حتکن

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :