13 زرند نیوز / حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه مدیران و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی از دهستان حتکن از توابع بخش مرکزی زرند بازدید و از نزدیک مشکلات این دهستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این بازدید فرماندار زرند از پروژه احداث راهسازی روستای گزوئیه به حتکن، گلزار شهداء، ساخت و ساز منازل مسکونی، منبع آب آشامیدنی و … بازدید کرد.

حبیب الله خنجری در ادامه ضمن حضور در جمع مردم این دهستان به موارد و مشکلات این روستا رسیدگی کردند.

فرماندار زرند از اعتبارات دولتی شهرستان زرند گفت و تصریح کرد: تخصیص اعتبارات به شهرستان در سال جاری با ۵۰ درصد کاهش انجام گرفته است که شهرستان را با مشکلات متعددی روبرو خواهد کرد.

فرماندار زرند افزود: اعتبارات کم برای شهرستان پاسخگوی نیازهای شهر زرند نمی باشد و باید با حداقل اعتبارات پروژه های عظیمی را به انجام برسانیم.

نماینده عالی شهرستان در ادامه به مشکلات روستا در بخش آب اشاره کرد و گفت: متأسفانه عمر بالای بیست سال خطوط انتقال آب در سطح شهر و روستاها یکی از مشکلات شهرستان در خط انتقال آب می باشد.

وی در ادامه به مشکلات روستاها در بخش ورزشی اشاره کرد و تصریح کرد: خوشبختانه طی چند ماه گذشته با همکاری دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و اداره ورزش و جوانان وسایل و امکانات خوبی در شهرستان توزیع شده است و در صورت تقاضا دوباره امکان واگذاری وسایل ورزشی وجود خواهد داشت.

حبیب الله خنجری در ادامه از ارتباط خوب ساکنین این دهستان ها با نیروهای انتظامی گفت و افزود: ساکنین این روستا می توانند با شناسائی افراد مزاحم و معرفی این افراد به ادارات و نهادهای ذیربط امنیت بیشتری به این مکان بدهند.

وی به گاز رسانی این دهستان نیز اشاره کرد و افزود: با پیگیری های دکتر امیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تماس های مکرر  با ودیعتی مدیر عامل گاز استان این دهستان ظرف یک سال آینده از نعمت گاز برخوردار خواهد شد.

حجت الاسلام محمدی نماینده اداره تبلیغات اسلامی نیز این نشست به ارائه گزارشی از پرداخت ذکات در شهرستان و این دهستان پرداخت و خواستار اهمیت بیشتر ساکنین این دهستان ها به امر ذکات شد.

وی افزود: یکی از دلایل از بین رفتن حیا در جامعه فقر می باشد که همه افراد با پرداخت به موقع زکات می توانند به رونق اقتصادی خانواده های مستمند کمک نمایند.

شایان ذکر است علیزاده یکی از معتمدین این روستا به ارائه مشکلات این روستا پرداخت.

12

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :