فرمانداری

زرند نیوز / علی حسینی مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمان به همراه قلیزاده سرپرست جدید تأمین اجتماعی شهرستان زرند به دیدار حبیب الله خنجری فرماندار زرند رفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در ابتدای این دیدار فرماندار زرند ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از رضایتمندی ارباب رجوع نسبت به خدمات تأمین اجتماعی گفت و تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهائی است که شهروندان با آن در ارتباط هستند.

حبیب الله خنجری تصریح کرد: خوشبختانه کارکنان این اداره با دقت و سرعت بالای خود توانسته اند نقش مؤثری در جلب رضایت شهروندان داشته باشند که جا دارد این امر مهم را به مدیران و مسئولین این اداره تبریک بگویم.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی دارای حجم کار بالایی است و خدمات بسیار زیادی را به مردم ارائه می دهد که باید تلاش شود تا شاهد توسعه و گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌ها و خدمات این سازمان باشیم.

خنجری ضمن آرزوی موفقیت برای هدایتی مدیر سابق تأمین اجتماعی زرند و تبریک به قلیزاده سرپرست جدید این اداره گفت: بومی سازی مدیران در ادارات می تواند بیشترین کمک را برای رسیدن شهرستان به جامعه هدف ایفا نماید.

علی حسینی مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمان نیز از تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد خدماتی در کشور نام برد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی یکی از سازمان هائی است که بیش از ۵۰ درصد از شهروندان از خدمات رفاهی و اجتماعی آن استفاده می کنند.

حسینی با اعلام اینکه بودجه ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی این سازمان نشان از گستردگی خدمات این نهاد دارد، گفت: پولی که در این نهاد در جریان می باشد حق الناس بوده و سعی داریم با استفاده بهینه از این حق، خود را مدیون شهروندان نکنیم.

مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمان به خدمات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با روی کار آمدن این دولت شاهد اتفاقات خوبی و تأثیر گذاری در این نهاد می باشیم و تأثیرات آن نیز در جامعه قابل مشاهده می باشد.

وی اظهار داشت: از رسالت های مهم این اداره می توان به تأمین رفاه اجتماعی و منفعت اجتماعی اشاره کرد و تأمین اجتماعی را به عنوان یکی از بهترین ذخیره ها برای از کار افتادگان و بازنشستگان نام برد.

حسینی مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: شهر زرند با ۲۴۰۰۰ نفر بیمه شده اصلی ،۵۰۰۰ نفر مستمری بگیر و ۳۰۰۰ کارگاه فعال از آمار خوبی در بخش تأمین اجتماعی برخوردار است.

وی ضمن تقدیر از حمایت های خوب خنجری فرماندار زرند گفت: بالابردن کیفیت در امر خدمت رسانی یکی از اهداف این سازمان می باشد و امیدواریم با استفاده از راهنمائی ها و ارشادات همه مسئولین بتوانیم گوشه ای از مشکلات شهروندان را برطرف نمائیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :