1زرند نیوز / همزمان با عید سعید فطر و حلول ماه شوال حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسلامی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان، حسن زاده بخشدار بخش یزدان آباد، مهندس محمدی رئیس اداره مخابرات زرند با مردم دهستان سیریز زرند دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که متقارن با نماز عید سعید فطر بود، حجت الاسلام و المسلمین عباس اسلامی به اهمیت ماه مبارک رمضان و اهمیت این ماه پر خیر و برکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند وی در ادامه به وظایف دولت اشاره کرد و گفت: دولت ها یکی پس از دیگری می آیند و می روند ولی آنچه همواره پا برجاست خدمت رسانی و ماندگاری خدمات می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین اسلامی تصریح کرد: وظیفه اصلی دولت خدمت رسانی به مردم می باشد و باید با همراهی و همکاری باری از دوش مردم برداشته شود و رفع مشکلات آنها را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان گفت: سختی ها و مشکلات همواره وجود داشته و این ما هستیم که باید با ایجاد فرصت های مناسب و برنامه ریزی دقیق این مشکلات و کمبودها را برطرف نمائیم.

وی افزود: آنچه که امروز در حال انجام می باشد همه در راستای برطرف نمودن مشکلات شهروندان می باشد اما معتقدیم با تمام این اقدامات هنوز فاصله های زیادی با نقطه ایده آل داریم.

وی به خدمات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: هر چند در طی دو سال گذشته خدمات خوبی انجام گرفته است اما قصور در کمبود اعتبارات است نه در کوتاهی دولتمردان.

حجت الاسلام و المسلمین عباس اسلامی به حمایت های خوب رهبر فرزانه انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای اشاره کرد و گفت: خوشبختانه درایت و هوشیاری تیم مذاکره کننده باعث رقم خوردن پیروزی دیگری برای کشور عزیزمان ایران شد و امیدواریم این مذاکرات به نفع مردم جامعه اسلامی باشد.

وی افزود: پیروز اصلی این مذاکرات مردم ایران هستند که توانستند با کنار گذاشتن تحریم ها قدرت خود را به همه ابرقدرت ها دیکته کنند.

مدیر کل سیاسی انتخاباتی استانداری کرمان در ادامه به بحث شهر شدن این دهستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر دولت کلیه تقسیمات جدید در کشور را ممنوع کرده است اما تمام تلاش ما و شوراهای اسلامی این دهستان ارائه یک راهکار مناسب در جهت شهر شدن این دهستان می باشد.

وی در ادامه به بحث گاز رسانی دهستان سیریز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با پیگیری های دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و خنجری فرماندار زرند عملیات گاز رسانی به این دهستان تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ به اتمام خواهد رسید.

اسلامی در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته از ابتدای سال ۱۳۹۴ در دهستان سیریز اشاره کرد و گفت: واریز مبلغ چهار میلیارد ریالی به دهیاری ها، کمک ۱۵۰ میلیون تومانی جهت بازسازی این دهستان، واگذاری خودروی حمل زباله، برق کشی چاه های آبرسانی با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان، ساخت مخزن آب و ۱۴ کیلومتر لوله کشی آب شرب با هزینه دو میلیارد تومان، روکش آسفالت جاده یزدانشهر به سیریز با اعتبار یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان و پرداخت تسهیلات کشاورزی از مهمترین اقدامات دولت در این دهستان می باشد

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :