پایان طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در ماه مبارک رمضان در شهرستان زرند

زرند نیوز / حسن لطفعلی پور سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان زرند با اشاره به اینکه نظارت بهداشتی بر امر تولید ، توزیع ، حمل و نقل و عرضه فرآورده های خام دامی از جمله مهمترین وظایف دامپزشکی به شمار می رود گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در ماه مبارک رمضان در شهرستان زرند به پایان رسید.
وی با اشاره به اینکه در مدت بیش از ۱۰۰۰ مورد بازدید از مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی صورت گرفته است گفت: با تلاش مستمر کارشناسان دامپزشکی زرند در این مدت بیش از ۵۲۳ کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف ضبط و معدوم گردید.
لطفعلی پور با بیان اینکه کارشناسان دامپزشکی در این بازدیدها با بررسی شرایط تولید، فراوری و عرضه‌ی فراورده‌های خام دامی موارد تخلف را ثبت، رفع و پیگیری می کنند گفت: در این مدت ۲ نفر از متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان زرند در پایان از همشهریان عزیز درخواست نمود تا در هنگام خرید فراورده‌های خام دامی به لیبل درج شده روی لاشه یا بسته‌بندی که حاوی اطلاعات تاریخ تولید، انقضاء، نوع محصول، کد بهداشتی بهره‌بردای دامپزشکی و غیره است، توجه کنند و در صورت مشاهده‌ی هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را از طریق شماره تلفن ۳۳۴۳۲۲۲۷ شبکه دامپزشکی شهرستان زرند اطلاع دهند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :