زرند نیوز / نماز با شکوه عید سعید فطر امروز صبح همزمان با سرتاسر کشور در مصلی شهرستان زرند  با  حضور انبوه مردم ولایتمدار این شهرستان برگزار گردید.
مراسم ، از ساعت هفت و سی دقیقه صبح با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم ، حافظ کل قرآن مجید (رضائی) آغاز شد و از همان ابتدای برنامه حضور پر شور نمازگزاران قابل لمس بود. در ادامه برنامه ، عربزاده مجری مراسم عید با خواندن احادیث و روایات معصومین و ذکر تکبیرهای عید سعید فطر همگان را برای برگزاری نماز آماده می کرد.
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز . ضمن تبریک  عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات مردم روزه دار این عید را روز تولد  معنوی مسلمانان دانست که به برکت ماه مبارک رمضان شروع می شود.و یکی از اعیاد بزرگ مسلمین جهان است که روایات و احادیث وارده در این باره بسیار زیاد است و این اهمیت  این عید بزرگ را نشان می دهد.
 وی  تاکید کرد انشالله با استفاده از معنویات ماه مبارک رمضان بتوانیم با همکاری مردم ولایتمدار شهرستان گامهای موثری در تحقق جامعه اسلامی برداریم
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به مذاکرات هسته ای و تشکر از تلاشهای صادقانه و مجدانه مذاکره کنندگان هسته ای و احقاق حقوق هسته ای، این دستاورد را مرهون هدایت ها و راهنمایی های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و مقاومت و ایستادگی مردم دانست.
وی در ادامه با تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار داشت: این شورا در ابتدای انقلاب و‌ در سال ۵۹ توسط حضرت امام خمینی (ره) تاسیس و پایه‌گذاری شد که وظایف مهمی هم برای این شورا در نظر گرفته شده است. وی مهم‌ترین وظیفه شورای نگهبان در واقع تایید مصوبات مجلس از نظر مطابقت با شرع و قانون اساسی است و وظیفه دیگر آن نیز نظارت بر انتخابات‌هاست.
امام جمعه زرنداز خیرین خواست در احداث مصلی شهرستان زرند همکاری کنند.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :