ای سی یوزرند نیوز / با کمک ۱میلیارد ریالی خیرین جوان فاطمته الزهرا شهرستان زرند.بخش ای سی یو بیمارستان سینا زرند احداث میشود .
همزمان با عید سعید فطر مراسم کلنگ زنی بخش ای سی یو بیمارستان سینا زرند با حضور صادق زاده معاون فرماندار ،جمعی از پزشکان و خیرین جوان شهرستان زرند بر گزار شد.
دکتر علی رشیدی رئیس بیمارستان سینا شهرستان زرند با قدر دانی از کمک گروه خیرین جوان فاطمته الزهرا زرند در احداث این بخش گفت هم اکنون بیماران بخش ای سی یو برای درمان به مرکز استان منتقال می شوند و با راه اندازی این بخش علاوه بر خدمت رسانی به بیماران شهرستان زرند .شهرستانهای راور و کوهبنان را تحت پوشش می دهند .
مهندس پرنده نماینده خیرین جوان فاطمته الزهرا شهرستان زرند هم هدف از این اقدام خداپسندانه را خدمت به بخش سلامت جامعه عنوان کرد و گفت با توجه به اینکه شهرستان زرند فاقد بخش ای سی یو می باشد تصمیم گرفتیم این بخش را احداث نمائیم و این بخش با ۲۵۰ متر مربع زیر بنا و کمک ۱میلیارد ریالی در مدت زمان ۴ ماه احداث می شود .
علی صادق زاده معاون فرماندار زرند هم گفت کارهای نیک درهمیشه نزد ماندگار است و احداث بناهای عام المنفعه که مورد نیاز جامعه است از اهمیت بسزائی برخوردار است .وی اظهار امیدواری کرد خیران شهرستان زرند با احداث اینگونه بناها باقیات الصالحات ارزشمندی را به یادگار بگذارند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :