علی ضیاءالدینی چهارشنبه بیست‌وهفتم مهرماه  در جلسه هم‌اندیشی و ساماندهی وضعیت باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرداری ضمن ابراز خرسندی از همکاری و حضور سیدرضا مهدوی، داور لیگ برتر کشور در باشگاه شهرداری زرند، اظهار کرد: ساماندهی وضعیت باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرداری زرند به رشد این باشگاه کمک می‌کند و استفاده از پتانسیل‌های بالقوه شهرستان موجب پیشرفت و راهیابی جوانان به سطوح بالای ورزش کشور می‌شود.

وی افزود: مدیریت شهری شهرداری در راه رسیدن این تیم ورزشی به رده‌های بالا، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل‌نظر، اعضای هیئت مدیره باشگاه شهرداری زرند مشخص و اسامی آنان به تصویب رسید. علی ضیاءالدینی شهردار زرند به عنوان رئیس هیئت مدیره، سیدرضا مهدوی مدیرعامل، فرزانه خواجه‌زاده نایب‌رئیس، حمید ابراهیمی خزانه‌دار، محسن زارعی دبیر، حامد اسلامیت بازرس، علیرضا ظهیرصادقی عضو هیئت مدیره و مهدی کارگر به عنوان مدیر روابط عمومی انتخاب شد.

حامد اسلامیت، مسئول کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر زرند نیز در این نشست با بیان اینکه موفقیت در مسابقات لیگ استان در سایه برنامه‌ریزی اصولی، صحیح، اتحاد و همدلی شکل می‌گیرد، تصریح کرد: اکنون به همت شهردار و مربیان زحمتکش، تیم شهرداری شکل گرفته و وجود هیئت مدیره فعال، کاربلد و دلسوز در کنار تیم ضرورت دارد.

وی ادامه داد: تمام تلاش و دغدغه ما برنامه‌ریزی برای هرچه بهتر و حرفه‌ای‌تر شدن باشگاه شهرداری است و در این راه از هیچ کمک و تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

سیدرضا مهدوی، داور لیگ برتر کشور نیز ضمن تاکید بر مشخص شدن چارت سازمانی باشگاه، گفت: هیچ باشگاهی با مدیریت یک نفر موفق نخواهد بود، کار باید جمعی باشد و افراد لایق، دلسوز، باتجربه و سالم در کنار هم یک مجموعه را به موفقیت می‌رسانند.

وی تاکید کرد: راه‌اندازی آکادمی و محل پرورش و آموزش نونهالان و نوجوانان در باشگاه بسیار حائز اهمیت است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :