زرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن قدردانی از تلاش ها و فداکاری های تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان، گفت: هیات مذاکره کننده با قاطعیت و درایت تمام از منافع ملی کشور دفاع کردند و این تلاش شایسته تقدیر است. و جمهوری اسلامی ایران به خوبی به همه جهانیان نشان داد، برنامه هایش کاملا منطقی و اخلاقی است.و حاصل این عملکرد به رسمیت شناخته شدن حق هسته ای مردم و به نفع ملت ایران بوده است.

خطیب جمعه زرند در ادامه وی با اشاره به مدیریت مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته ای  گفت: مدیریت ارزشمند رهبر معظم انقلاب ،جلوی زیاده خواهی های طرف مقابل را در مذاکرات هسته ای گرفت.

امام جمعه زرند در ادامه تلاش دانشمندان هسته ای را ستود و گفت اقتدار و عظمت امروز کشور به برکت خون شهدا گرانقدر خصوصا شهدا هسته ای است و دشمنان انقلاب به خوبی پی برده اند که ایران اسلامی به دنبال بمب اتم نیست .

حجت الاسلام ابراهیمی گفت حالا که توافق هسته ای صورت گرفته همه دلسوزان به این نظام و انقلاب باید بیش از پیش با وحدت و همدلی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری در پیشرفت و بالندگی کشور گام بردارند.

وی بر توجه به تولید داخل کشور تاکید کرد و همگان را به استفاده از تولیدات داخلی کشور سفارش نمود .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :