با پیگیری استاندار کرمان پروژه‌های راهسازی باند دوم محور بم به جیرفت، محمد آباد ریگان به بندر جاسک، راور به دیهوک، چترود به راور و محور زرند به کوهبنان از بودجه ملی تا پایان پروژه تامین اعتبار شدند.

با پیگیری زینی وند استاندار کرمان، سعید جغتایی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت، سازمان برنامه و بودجه کشور برای تهیه گزارش و مستندات لازم برای تامین اعتبار پروژه‌های راهسازی شرق استان (بم)، زرند و کوهبنان به کرمان آمد و از پروژه‌های مذکور بازدید کرد.

منوچهری، معاون ساخت و توسعه راه‌های وزارت راه و شهرسازی هدف از بازدید جغتایی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور و همراهی مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از پروژه‌های راهسازی استان کرمان در شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج، زرند و کوهبنان را تهیه گزارش و مستندات لازم برای نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد.

او افزود: در طی بازدید هفته گذشته زینی وند استاندار کرمان از پروژه‌های راهسازی شهرستان‌های مذکور و پیگیری وی بودجه و تامین اعتبار پروژه‌های راهسازی باند دوم محور بم به جیرفت، محمد آباد ریگان به بندر جاسک، راور به دیهوک، چترود به راور و محور زرند به کوهبنان به صورت پایدار از بودجه ملی تا پایان پروژه میسر شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :