1زرند نیوز / با حضور صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان ،حبیب الله خنجری فرماندار زرند،حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند ،جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان و استان کلنگ احداث ساختمان خیریه نرجس خاتون به زمین زده شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این مراسم ضمن تقدیر از همکاری شهروندان و خیرین اظهار امیدواری کرد ساخت این مجموعه نیز در کوتاهترین زمان ممکن و به دست خیرین انجام گیرد.
فرماندار زرند گفت: سازمان بهزیستی از بدو تاسیس منشا خیر و برکات فراوانی برای اقشار محروم جامعه به خصوص توان‌خواهان بوده است.
وی تصریح کرد: این مجموعه تولیت بخش عظیمی از اتفاقات اجتماعی را دارد و باید سعی کنیم تمام توان خود را برای رفع مشکلات ومعضلات جامعه بکار گیریم.
در ادامه این مراسم صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن تقدیر از خیرین این شهرستان اظهار امیدواری کرد با ساخت این مرکز شاهد مکانی مناسب جهت ایتام و کودکان بی سرپرست جامعه باشیم .
صادق زاده در ادامه خطاب به خیری که این زمین را جهت احداث موسسه اهدا نموده بود گفت: خیرین با واگذاری زمین جهت ساخت مکانی جهت افراد نیازمند نام خود را در جرگه تاریخ ماندار کردند .
مدیر کل بهزیستی استان کرمان گفت: ساخت سرپناه برای کودکان و افرادی که سالها از داشتن نعمت پدر و مادر محروم بوده اند یکی از افتخاراتی است که خداوند نصیب هر انسانی نخواهد کرد.
وی گفت: باید بافرهنگ سازی مناسب و ارائه اطلاعات درست به شهروندان  اینگونه اقدامات را در جامعه نهادینه کنیم.
شایان ذکر است زمین این مجموعه توسط یکی از بانوان زرندی به این موسسه اهداء شده است و کلنگ این مجموعه نیز در زمینی به مساحت ۸۰قصب در خیابان پرستار شمالی به زمین زده شده است.

2

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :